СММ просування - замовити просування у соціальних мережах - TOPSMM

SOCIAL MEDIA MARKETING

hero images

Основні завдання ведення бізнес-сторінок, що ми можемо вирішити: підвищення пізнаваності бренду завдяки поширенню контенту;

створення іміджу експерта в своїй галузі серед клієнтів і конкурентів;

підвищення рівня лояльності та довіри аудиторії до бренду через корисні матеріали;

SOCIAL MEDIA MARKETING

ПРОЦЕС РОБОТИ З НАМИ ВИГЛЯДАЄ ТАК

 1. ВИВЧАЄМО ПРОДУКТ
  Знайомимось із властивостями Вашого товару або послуги, визначаємо цінову категорію, сильні та слабкі сторони та врешті решт розуміємо на яку аудиторію орієнтувати контент та рекламу.
 2. АНАЛІЗУЄМО РИНОК
  Вивчаємо основних гравців ринку, прямих та непрямих конкурентів. Розуміємо, що вони роблять на своїх сторінках соцмереж для просування свого продукту та наскільки це ефективно. Знаходимо вільні ніші.
 3. ФОРМУЛЮЄМО ЦІЛІ
  На базі отриманих аналітичних даних ми будуємо задачі за системою SMART. Конкретика дозволяє крок за кроком просуватися за чітко визначеними напрямками та з ясною правильною послідовністю.
 4. РОЗРОБЛЯЄМО КОМУНІКАЦІЙНУ СТРАТЕГІЮ
  Виходячи з інтересів цільової аудиторії, специфіки продукту та наявної позиції бренду ми підбираємо оптимальний Tone of Voice та визначаємо який формат контенту доречніше використовувати.
 5. СТВОРЮЄМО РЕКЛАМНІ МАТЕРІАЛИ ТА КРЕАТИВИ
  Наші дизайнери розуміються на тому, як за допомогою звичайного візуалу привернути увагу до рекламного банера та змусити Вашого потенційного клієнта натиснути жадану кнопку “Детальніше”.
 6. НАЛАШТОВУЄМО ЧІТКУ АНАЛІТИКУ
  До справи підключаються наші таргетологи, що вже не перший рік крутять рекламу в соціальних мережах та в курсі всіх необхідних налаштувань юзерів, яким показуватимуть Вашу рекламу.
 7. ЗАПУСКАЄМО РЕКЛАМУ
  Момент істини — рекламна кампанія стартує та оптимізується. Нарешті починають поступати перші заявки, лунають перші дзвіночки, завантажуються перші ліди.
 8. ОПТИМІЗУЄМО РЕКЛАМНИЙ БЮДЖЕТ
  Аналітичні дані з рекламного кабінету дають нам можливість коригувати налаштування таким чином, щоб на той самий бюджет досягти більшого охоплення.
 9. КОНТРОЛЮЄМО РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ
  Ми постійно контролюємо результативність рекламної кампанії та вживаємо заходів щодо підвищення ефективності: готуємо нові креативи, формуємо інші рекламні цілі, пропонуємо нові акції й т.д.

ПОСЛУГИ SMM

НАПРЯМКИ SMM ПРОСУВАННЯ

Сьогодні, тільки на платформі Instagram представлена неймовірна кількість підприємств всіх рівнів — від домашнього хендмейду до світових транскорпорацій, адже розвиток в соціальних мережах надає будь-якому бізнесу масу можливостей. Ознайомтесь зі стислим описом цілей, які Ви зможете досягти завдяки SMM просуванню.

НАПРЯМКИ SMM ПРОСУВАННЯ
 1. ПРЯМІ ПРОДАЖІ. За допомогою інструментів соціальних мереж можливо не тільки створити привабливу вітрину із детальним описом Вашої продукції, але й побудувати ефективну воронку продаж, яка забезпечуватиме постійний трафік звернень цільових клієнтів.
 2. ОФЛАЙН ПРОДАЖІ. Якщо Ваша продукція або послуга має специфіку та потребує фізичної присутності покупця, для Вашого бізнесу більш актуальним є цей варіант. При такому форматі роботи ми привертаємо увагу до продукту, його унікальність та продаємо споживачу необхідність прийти саме в Ваш магазин та придбати його.
 3. ЛОЯЛЬНІСТЬ АУДИТОРІЇ. Соціальні мережі — це прекрасна платформа для спілкування з аудиторією. Це надає можливість розказати споживачу про філософію Вашого бренду, про акції, про Вашу участь в соціальних чи благодійних проєктах, про екологічність продукту, а також про все те, що створює позитивне відношення до Вашого бізнесу та впливає на рішення придбати послугу або товар.
 4. ВПІЗНАВАНІСТЬ БРЕНДУ. Асоціативний зв’язок певного виду продукції з конкретним ім’ям — надзвичайно сильний інструмент маркетингу. Таргетинг в соціальних мережах надає можливість охоплювати обмежену кількість цільової аудиторії та планомірно створювати в їх свідомості відповідні асоціації, а згодом перетворювати їх на постійних клієнтів та справжніх фанів вашого бренду.
 5. ІМІДЖ. Якщо Ваші послуги орієнтовані на аудиторію з середнім рівнем доходу або вище середнього, якщо Ваш продукт займає на ринку позицію середнього цінового діапазону або вище середнього, якщо ви хочете вийти на новий рівень — SMM має всі необхідні інструменти для того, щоб запропонувати споживачу Ваші конкурентні переваги, розказати йому про вашу репутацію на ринку та гарантії.
 6. ВИВЧЕННЯ АУДИТОРІЇ. Завдяки тому, що в соціальних мережах є певна свобода серфінгу та зворотній зв'язок, є можливість аналізувати кому саме подобається Ваша продукція, які інтереси мають ці люди, які якості товару або послуги вони цінують найбільше, формувати все це в конкретні тренди. Надалі це допомагає зробити більш якісний продукт та вузько спрямовану комунікаційну стратегію.
 7. ПОПУЛЯРИЗАЦІЯ WEB САЙТУ. Якщо Ваш сайт є основним каналом продаж, Ви можете за допомогою SMM збільшити його відвідуваність. При цьому, є можливість не просто створити великий трафік, а й привернути увагу саме тих людей, що зацікавлені у Вашій продукції або послузі, а також попередньо інформаційно підготувати потенційних покупців.
 8. РОБОТА ІЗ ЗАПЕРЕЧЕННЯМИ. Як правило, кожен бізнес розуміє, які саме заперечення заважають споживачам приймати рішення про купівлю товару або послуги. “Надто дорого”, “це не зовсім те”, “я не готовий” й так далі. Зазвичай з ними працює менеджер, але не завжди споживач переходить до комунікації. Завдяки SMM можливо максимально опрацювати ці заперечення через контент та рекламу.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

▪️Базовий аналіз ринку / продукту / цільової аудиторії
▪️Візуальне оформлення сторінок Instagram та Facebook
▪️Формування рекламних цілей
▪️Розробка рекламних креативів
▪️Написання рекламних текстів
▪️Запуск таргетованої реклами
▪️Аналітика ефективності рекламної кампанії
▪️Обслуговування запущеної реклами відповідно до аналітики
▪️Запуск промоакцій

price 205$

▪️Базовий аналіз ринку / продукту / цільової аудиторії
▪️Візуальне оформлення сторінок Instagram та Facebook
▪️Формування рекламних цілей
▪️Розробка рекламних креативів
▪️Написання рекламних текстів
▪️Запуск таргетованої реклами
▪️Аналітика ефективності рекламної кампанії
▪️Обслуговування запущеної реклами відповідно до аналітики
▪️Запуск промоакцій
▪️Розробка контент плану (9 дописів)
▪️Підготовка сітки дописів
▪️Написання текстів дописів
▪️Дизайн сторіс (базовий)
▪️Постинг
▪️Масфоловінг, акції, проведення та організація розіграшів

price 275$

▪️Базовий аналіз ринку / продукту / цільової аудиторії
▪️Візуальне оформлення сторінок Instagram та Facebook
▪️Формування рекламних цілей
▪️Розробка рекламних креативів
▪️Написання рекламних текстів
▪️Запуск таргетованої реклами
▪️Аналітика ефективності рекламної кампанії
▪️Обслуговування запущеної реклами відповідно до аналітики
▪️Запуск промоакцій
▪️Розробка контент плану (15 дописів)
▪️Підготовка сітки дописів
▪️Написання текстів дописів
▪️Дизайн сторіс (базовий)
▪️Постинг
▪️Масфоловінг, акції, проведення та організація розіграшів
▪️Створення логотипу
▪️Розробка індивідуальної SMM стратегії
▪️Формування SMART цілей
▪️Додаткові методи просування
▪️Вузькоспрямований цільовий контент та реклама
▪️Робота з лідерами думок

price 370$

SMM просування: використовуйте найефективніші методи розкручування

Соціальні мережі вже давно перестали бути виключно розважальними майданчиками, де користувачі обмінюються повідомленнями/лайками, і дивляться цікаву стрічку новин. Сьогодні їх можна назвати корисним інструментом для бізнесу, а також можливістю заявити про особистий бренд тисяч відвідувачів по всьому світу. Зазначені можливості забезпечує професійний SMM-просування, виконаний досвідченими фахівцями.

Якщо хочете оцінити переваги такого способу залучення клієнтів, зверніться до менеджерів «TOPSMM». Діджитал-агентство стане надійним помічником у питаннях налаштування основних функцій бізнес-акаунтів, вибору стратегії, а також реалізації обраного плану дій. Ми не просто агентство SMM, а компанія, що пропонує комплексні послуги для бізнесу.


У чому суть SMM-просування?

У перекладі з англійської назва означає маркетинг у сфері соціальних мереж. Тобто методи, що використовуються в рамках послуги, спрямовані на одну мету – налагодження взаємозв’язків із потенційною аудиторією через месенджери та інші інструменти соціальних мереж. Грамотне СММ-просування дозволяє досягати вражаючих результатів:

 • збільшення кількості замовлень;
 • підвищення прибутку;
 • підвищення впізнаваності бренду;
 • підвищення лояльності користувачів;
 • створення іміджу.

Крім цього, розкручування в соціальних мережах дозволяє дізнаватися більше інформації про цільову аудиторію. І тому використовуються форми зворотний зв’язок, опитування, інтерактивні ігри та інші інструменти. Завдяки їм власники отримують цінну інформацію, яка показує, де потрібно усунути помилки, які зміни потрібні у політиці бренду, та в якому напрямку продовжувати просування.


У яких випадках необхідне розкручування в соцмережах?

В останні роки попит на послуги просування у соціальних мережах значно зріс. Це пов’язано з низкою обставин, що складаються на користь зазначених інтернет-ресурсів. Такі майданчики стрімко розвиваються і пропонують широкі можливості власникам облікових записів. Тут можна не тільки вести стандартну сторінку, а й дивитися новини, а також створювати бізнес-аккаунт з додатковими інструментами.

Зазначені можливості залучають підприємців, тому тут з’являється дедалі більше сторінок комерційного характеру. Але для отримання переваг мало створити обліковий запис. Досягти успіху допоможе розкрутка у соцмережах. Послуга підходить як для експертів, які продають інфопродукти, так і підприємців. Особливо затребуване СММ-просування у таких сегментах:

 • громадське харчування (бари, ресторани, кондитерські та кав’ярні);
 • послуги (салони, ремонтні послуги, страхові організації, туристичні агенції);
 • торгівля (магазини, що продають побутову техніку, одяг, косметику, аксесуари).

Розкрутка облікового запису компанії в соціальних мережах дозволяє виділитися на тлі інших компаній у тій же ніші. У зазначених сферах це особливо важливо, оскільки рівень конкуренції є досить високим, і привернути увагу потенційної аудиторії в таких умовах складніше.


З яких етапів складається СММ-просування?

Просування бізнесу у соціальних мережах вимагає виконання комплексу взаємозалежних робіт, вкладених у створення і вдосконалення сторінки компанії у соцмережах. Співробітники агентства «TOPSMM» виконують їх у кілька етапів:

 • Проведення аналізу. Спочатку фахівці вивчають бізнес, збирають потрібну інформацію про конкуруючі компанії та цільову аудиторію. Це дозволяє виявити сильні сторони замовника і розставити пріоритети в просуванні. Завершує етап дослідження інтересів та болів клієнтів.
 • Створення стратегії розкручування. Якісне просування бізнесу в соцмережах неможливе без детального плану дій – маркетингової стратегії. Проект створюється на довгострокову перспективу і включає використання різних методів розкручування облікових записів. Тут також прописуються основні цілі просування.
 • Підготовка реклами та контенту. На основі даних, отриманих в результаті вивчення бізнесу та аудиторії, співробітники готують контент для наповнення облікового запису та публікують у відповідних розділах. Щоб зрозуміти, чи правильно вибрано напрямок, співробітники аналізують зміни показників, а також відгуки та реакції користувачів.

Окрім цього, команда професіоналів агенції «TOPSMM» займається веденням облікових записів у соціальних мережах. Це означає, що фахівці працюють над покращенням наповнення, коригують стратегію та створюють контент-плани.

В результаті виконання робіт сторінка стабільно дає потрібний результат. Вартість просування у соціальних мережах може відрізнятися для різних компаній. Деталі та порядок надання послуги уточнюйте у менеджера.


Професійна розкрутка у соцмережах

У штаті агентства працюють співробітники різних спеціалізацій, що дозволяє гарантувати комплексний підхід та якісний результат. У процесі виконується всебічний аналіз ситуації клієнта, та пропонуються оптимальні рішення для реалізації поставленої мети. В рамках послуги просування в соцмережах пропонуємо такі види робіт:

 • розроблення унікального оформлення з урахуванням специфіки діяльності;
 • створення чіткого контент-плану з прикладеними прикладами;
 • настроювання таргетованої реклами;
 • пошук лідерів думок та авторитетних спільнот, співпраця з якими допоможе збільшити продажі;
 • створення та використання спеціальних технік для взаємодії з аудиторією.

Крім цього, замовити SMM-просування означає отримати можливість керувати репутацією в соціальних мережах. Співробітники знають, як покращити імідж сторінки та підвищити до неї довіру з боку користувачів. Працюємо з різноманітними видами соціальних мереж: Instagram, Facebook, Linkedin, Pinterest, Twiter, Youtube тощо. Щодо цінової політики, то у нас найкращі ціни на комплекс SMM-послуг у Києві.


Оформлення замовлення на СММ просування

Якщо хочете привернути увагу користувачів соціальних мереж до бізнесу, зверніться до менеджерів «TOPSMM». Вони розкажуть про особливості та переваги послуги, а також опишуть вигоду для клієнта. Крім цього, можете дізнатися ціну на ведення соц. мереж. Отримати інформацію можна телефоном або за допомогою іншого зручного способу зв’язку. Для зворотного зв’язку можна скористатися формою, яка представлена ​​на сайті.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Сподіваємось, Вам сподобалось на сторінках нашого простору.

Запевняємо Вас — працювати з нами ще комфортніше ніж поглинати ламповий контент цього сайту! Якщо Ви чітко вирішили, що Вашому бізнесу необхідний потужний розвиток в соцмережах та інтернеті — Вам точно до нас. Отже, пишіть, телефонуйте, заходьте на чай!

images contact

ВАШІ КОНТАКТИ

ОБЕРІТЬ ПОСЛУГУ