Створення сайтів - замовити розробку сайту під ключ у Києві - TOPSMM

СТВОРЕННЯ САЙТІВ

hero images

Які б цілі Ви не ставили перед собою в бізнесі, всесвітня мережа інтернет здатна задовольнити їх, адже цей ресурс майже нічим необмежений. Ви вільні його використовувати як для пошуку клієнтів, так і партнерів. Але для цього Вам потрібно створити свою “вулицю” в цьому всесвіті та почати розказувати на ній про Ваші товари або послуги.

СТВОРЕННЯ САЙТІВ

кейсИ

ПРОЦЕС РОБОТИ З НАМИ ВИГЛЯДАЄ ТАК

 1. ВИЯВЛЯЄМО ПОТРЕБУ
  Перш за все ми знайомимось із компанією та продуктом, який вона пропонує своїм клієнтам. Ми уважно вивчаємо цілі, які переслідує сам клієнт, прийнявши рішення про створення власного веб сайту, та за необхідності вносимо в них корективи. В той же час ми комунікуємо із замовником на предмет специфіки ринку, конкурентів, особливостей цільової аудиторії. Для цього у нас передбачені формати брифінгу та мітингу. Як правило, наші клієнти мають багатий досвід офлайн, та гарне розуміння того, як позиціонувати на ринку і це дуже допомагає нам в підготовці ефективної web платформи.
 2. ПРОПОНУЄМО ОДИН З ВАРІАНТІВ
  Тепер, розуміючи потребу, ми робимо конкретну пропозицію, щодо формату майбутнього веб сайту, обсягу наповнення, стилью візуального оформлення, кількості сторінок, тону контенту, та багатьох інших важливих питань. В процесі ми визначаємо також джерело фото та відео матеріалів (фотографія, фотосток, фотодизайн, моушн дизайн). Ми остаточно домовляємось щодо ціни та формулюємо конкретне технічне завдання для розробників, дизайнерів та, при необхідності, для субпідрядних організацій: фотостудій, відео продакшену й таке інше.
 3. ПРОВОДИМО ДОСЛІДЖЕННЯ
  На цьому етапі ми аналізуємо ринок в інтернеті, в тому числі з функціональної точки зору. Ми ретельно досліджуємо веб сторінки конкурентів на предмет того, наскільки вони корисні та зручні для користувача, визначаємо їх конкурентні переваги. Для того, щоб повноцінно зрозуміти як працює воронка продаж конкурентів, та виявити нішу, яку має зайняти наш клієнт, ми тестуємо їх систему продаж в повному циклі з боку споживача аж до дзвінків та роботи з менеджером. Це надає можливість виявити прогалини у роботі системи продаж конкурентів та врахувати їх при розробці.
 4. ВТІЛЮЄМО В ЖИТТЯ
  Всі напрацьовані фішки починають свій життєвий путь, правда спочатку тільки на компьютерах команди розробників. В першу чергу створюється дерево сайту, структура його розділів, після чого в роботу підключаються також веб дизайнери та копірайтери, що поступово наповнюють сайт якісним контентом, відповідно до отриманого технічного завдання. В результаті ми отримуємо готовий сайт, який ми розміщуємо на хостинг і тепер його можна відвідувати з будь-якої точки світу.
 5. ПІДКЛЮЧАЄМО ВІДЖЕТИ
  На заключення - ми доповнюємо проєкт спецальними додатками, які покращать комунікацію з користувачем сайту. Ви точно їх бачили, наприклад “JIVO” — чат, що пропонує користувачу запитати щось у спеціаліста, або “Pop-Up” — банер із спеціальною пропозицією або знижкою. Також є безліч інших додатків, які допомагатимуть Вашому веб сайту продавати. Ці інструменти стимулюють відвідувачів до дії, тому завдяки ним споживачі роблять перший крок Вам на зустріч.
 6. ТЕСТУЄМО
  Здавалося б все готово і розроблена веб сторінка вже може виконувати свої функції. Проте, жоден IT продукт не реалізується без відпрацьованого QA. Протягом місяця після запуску веб сайту ми тестуємо його на предмет верстки та можливих технічних помилок, а також вносимо всі необхідні корективи. Веб сайт має однаково правильно функціонувати з будь-якого гаджету та браузеру. В кінцевому результаті отримуємо саме те, що допоможе Вам просувати свій бізнес. Летимо!

СТВОРЕННЯ САЙТІВ

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБЕН САЙТ?

21 століття — безперечно час діджиталізації! Хочемо ми цього чи ні, але вже сьогодні бізнесу неможливо ефективно розвиватись без сторінки в мережі. Але яким чином можна використовувати свій власний простір в інтернеті?

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБЕН САЙТ?
 1. ПРЕДСТАВНИЦТВО КОМПАНІЇ. Наявність власного сайту істотно підвищує імідж компанії в очах потенційних клієнтів та партнерів. Якщо його немає, до компанії будуть ставитися не тільки обережно, але й несерйозно! У клієнтів складеться чітке враження, що компанія не турбується про свій імідж та не слідує віянням часу.
 2. ВІРТУАЛЬНИЙ ЦІЛОДОБОВИЙ ОФІС ТА ВІЗИТНА КАРТКА. Згадайте, ще кілька років тому, щоб дізнатися подробиці роботи компанії, уточнити, які саме послуги вона надає, потрібно було дзвонити або навіть приходити в офіс. Зробити це можна було лише в робочий час. Сайт — це віртуальний офіс, що працює цілодобово і без вихідних. У будь-який момент користувач може зайти «в нього» і отримати потрібну йому інформацію: докладний опис товарів і послуг, контактні дані, час роботи й т.д.
 3. МОЖЛИВІСТЬ ЗАЯВИТИ ПРО СЕБЕ. Ось ще одна причина, навіщо потрібен сайт. З його допомогою Ви зможете розповісти про себе, надаючи користувачам всю можливу інформацію, розповідаючи, в чому Ваші конкретні переваги перед іншими компаніями. Ймовірно, потенційні клієнти або партнери будуть шукати не саме вас, але Ваших конкурентів, що надають аналогічні послуги, але випадково потраплять на Ваш сайт за певними пошуковими запитами. А якби у вас не було сайту — вони б так і не дізналися про Ваше існування.
 4. ІНСТРУМЕНТ ВЕДЕННЯ БІЗНЕСУ. А ось і ще одне пояснення, навіщо потрібен сайт. Він являє собою реальний і ефективний, дієвий інструмент ведення бізнесу. На ньому буде представлена ​​вся важлива інформація, яка може знадобитися: клієнтам, партнерам, постачальникам. Її наявність, чіткий і зрозумілий опис приверне до вас більше замовників. Якщо ж на сайті продумати всі деталі, передбачити форму зворотного зв'язку або відразу встановити кнопку для замовлення товарів / послуг, ефективність Вашого ресурсу зросте в рази!
 5. ЗАСІБ ІНФОРМАЦІЇ. І мова йде не тільки про новинні сайти або портали. Навіть якщо це корпоративний ресурс, він дозволить надавати користувачам актуальну і корисну інформацію: про останні новини, про акції, про існуючі знижки й т.д.
 6. НЕДОРОГИЙ, АЛЕ ЕФЕКТИВНИЙ СПОСІБ РЕКЛАМИ. Як мінімум 30% клієнтів дізнаються про Вашу компанію саме через сайт. Зрозуміло, що ця цифра буде тільки збільшуватися. Вже сьогодні інтернет має масу переваг перед більш звичними ЗМІ, за допомогою яких раніше запускалася реклама. З огляду на популярність інтернету, не дивно, що сайт окупить себе вже через кілька місяців, а то і тижнів. Правильно створений, цікавий, наповнений важливою інформацією сайт швидко приносить своїм власникам не просто дохід, а реальний прибуток. Сайт, по суті, самостійно шукає вам нових клієнтів. Тому що його відвідує саме Ваша цільова аудиторія! Наприклад, вартість місячної оренди білборда під розміщення реклами приблизно дорівнює вартості створення сайту. Але! Через місяць рекламу знімуть, а сайт — залишиться. До того ж кількість відгуків на інформацію на сайті набагато вище, ніж на рекламу на щиті, тому що на сайт приходить саме цільова аудиторія!
 7. МОЖЛИВІСТЬ ЕФЕКТИВНО ПОБУДУВАТИ РОБОТУ. Правильно створений сайт, на якому структурована інформація, дозволить вам істотно розвантажити роботу офісу. Дивіться, найчастіше клієнти задають одну і ту ж інформацію, а Вашим співробітникам доводиться даватися одні й ті ж відповіді: телефоном, електронною поштою, мессенджерами або іншими засобами зв'язку. Але Ви вже знаєте, що найчастіше цікавить Ваших клієнтів, а тому просто розмістіть ці дані на сторінках сайту, що дозволить вам уникнути відповідей на постійно повторювані питання.
 8. ВЗАЄМОДІЯ ЗІ СПОЖИВАЧАМИ. Обов'язково передбачте розділ «Відгуки». Він дуже корисний, дозволить Вашим клієнтам дізнатися, наскільки Ви ефективні в роботі, в чому Ваші переваги. За допомогою сайту також можна проводити опитування, дослідження, що допомагають зрозуміти, що саме цікавить Ваших клієнтів, тим самим Ви вивчатимете цільову аудиторію, та більш зорієнтуєте систему продажів та сам продукт.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

Що це? Landing Page — це найпростіша форма web майданчику, яка складається всього з однієї сторінки. Його призначення підвищити показники по конверсії. Через малий об’єм інформації, користувач приречений на мізерний вибір: зробити замовлення, або просто піти, проігнорувавши пропозицію.

 

Не дивлячись на обмеженість функціоналу такої сторінки, її можна наповнити саме тією інформацією, та саме в тій послідовності, що необхідна для прийняття рішення користувачем. Фокус орієнтується як правило лише на одній дії користувача: зв’язатися, купити, залишити свої дані, зробити замовлення, тощо.

 

Основною перевагою лендінгу є його ціна, адже розробка не потребує величезних ресурсів та часу, також односторінковник не потребує значних витрат по наповненню графічним та текстовим контентом. Але також є й інші:

 

ПРО ПЕРЕВАГИ

Виходячи з функціоналу, виділяються переваги:

 • відмінна гнучкість досягається за рахунок ідеї посадкової сторінки. На односторінник простіше проводити тестування (А/В), від якого залежить ефективність;
 • створення landing page гарантує невеликі строки розробки;
 • увага потенційного покупця фіксується на одній послузі або товарі, не розсіюється по каталогу.
price 600+$

Ця форма — це повноцінний ланцюжок із будь-якої кількості сторінок. Він пристосований для повноцінного серфінгу користувачем, а тому його функціонал досить гнучкий. Це може бути і корпоративний сайт, і сайт-каталог, і сайт-візитівка. 

 

В цьому випадку, перш за все визначається конкретний обсяг інформації й функціоналу. Все це розбивається на розділи: головна, товари/послуги, про нас, контакти, відгуки тощо. Сайти прекрасно індексуються в пошукових системах, тому основний трафік йде саме звідти.

 

ПЕРЕВАГИ:

 • Можливість насиченого наповнення контентом, що розширює уявлення користувача про компанію, товари або послуги;
 • більш структурована інформація краще сприймається користувачем;;
 • повноцінна веб сторінка добре просувається в SEO;
 • широкий функціонал затримує увагу відвідувача;
 • гармонічно побудований сайт працює на імідж компанії.
price 1к+$

Це сайт, який торгує товарами в автоматизованому режимі. Дозволяє користувачам онлайн, у своєму браузері або через мобільний додаток, сформувати замовлення на покупку, вибрати спосіб оплати та доставки замовлення, оплатити замовлення. При цьому продаж товарів здійснюється дистанційним способом, що накладає певні обмеження на товари, що продаються.

 

З технічної точки зору — це більш складна форма веб сайту, оскільки вона передбачає складніші алгоритми та функціонал платформи: білінг, кошик, зворотній зв’язок, безпека, тощо. Крім того, інтернет-магазини зазвичай мають дозволяти покупцям використовувати функції «пошуку», щоб знайти конкретні моделі, бренди або предмети.

 

Існують також й B2B магазини, тобто ті, що орієнтовані на продаж товарів іншим компаніям, в цьому випадку залучаються інші інструменти маркетингу, але на основі все того ж функціоналу.

 

Для створення інтернет магазину необхідний досить тривалий строк, оскільки розробка систем, підготовка якісного контенту для наповнення, підключення віджетів та тестування потребує часу. Але результат завжди виправдовує витрачені ресурси.

price 1,5к+$

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Наскільки це ефективно

Ваші реальні перспективи:

Зріст кількості підписників
Наявність якісного контенту
Впізнаваність бренду
Зріст прибутку від вашої сфери
В наших «пакетиках» повно рекламних чар

Навіщо просувати власний бізнес

Будь-який бізнес потребує серйозних вкладень. Якщо продумати стратегічний план розвитку та інвестувати у просування — кінцевим результатом стане активний зріст продажів та повна реалізація продукту.

Скільки це займе часу

— «А ось ми вже з вами аж 8 днів, а із 3 підписників кількість до 300 не зросла!»

Потрібно усвідомити, що просування — це регулярні послідовні дії, які не мають певного терміну.

В залежності від типу продукту, це може зайняти від місяця до пів року.

Головне — це прислухатись до порад наших SMM-сенсеїв.

«Хочу якісно, багато, дешево та швидко, можна»

Можливо, десь в іншій галактиці, на планеті рекламних чудес, сторінки просувають саме так. Виконання якісної роботи вимагає певного терміну часу та ресурсів.

INFO-TOP SMM пропонує👇🏻
Якісно
Вчасно
Поступово
Результативно

Та без захмарних цін!

Які проблеми ми вирішуємо

Коли Ви придбали лиш один «пакетик», Ви одразу звільнили купу вільного часу, адже веденням сторінки тепер займаються справжні джедаї розробки, супергерої менеджменту, феї копірайтингу та чарівники дизайну!

А ви точно не шахраї

Наша компанія існує 5 років і ми завжди раді бачити вас в офісі за адресою Нижній Вал 19/21.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

З того почитаться створення сайту: ціна, етапи

Створення сайту з нуля починається з проведення брифінгу, де ви докладно розповідаєте про ваш бізнес, визначаєте цілі та завдання, озвучуєте розмір бюджету, закладений на створення сайту, а наші фахівці пропонують варіанти.


Відділ веб розробки компанії TOPSMM пропонує:

 • Малих та великих корпоративних сайтів;
 • Сайт-візитку;
 • Сайт-блог;
 • Сайт-новинний портал;
 • Сайт-галерея;
 • Сайт-каталог;
 • Інтернет магазин;
 • тематичний сайт;
 • Односторінковий сайт (лендінг-пейдж);
 • Інші види сайтів.

Ціна на сайт варіюється від структури та типу самого сайту. Якщо це інтернет-магазин, то вартість змінюватиметься в залежності від кількості сторінок, категорій та підкатегорій, додаткових модулів.


Скільки коштує створити сайт з нуля
Якщо вас цікавить ціна на створення сайту з нуля, ви можете залишити заявку, де необхідно перерахувати:

 • вид бізнесу;
 • чи потрібна розробка унікального дизайну, чи підійде шаблон;
 • які сторінки мають бути на сайті;
 • кількість категорій та підкатегорій;
 • чи потрібні додаткові плагіни, наприклад popup вікна для збору контактних даних або онлайн чат.

Тільки після врахування всіх критеріїв ми зможемо сказати, скільки коштує замовити сайт. Зі свого боку наші програмісти виконають роботу швидко та якісно, ​​щоб ваш сайт якнайшвидше просувався у пошуковій системі та приносив дохід.

Створення та просування сайтів необхідні малому та середньому бізнесу з кількома видами послуг. Корпоративні сайти просуваються краще, ніж лендинги, тому що їх структура складніша і вони викликають довіру у пошукових систем та користувачів. Окрім того, корпоративний сайт оптимізовано для SEO.

Звичайно, ви можете створити безкоштовний сайт, для цього необхідно кілька місяців заглибитись у програмування та спробувати встановити CMS на хостинг, додати безкоштовний шаблон та кілька місяців приводити структуру у відповідний вигляд. Але ваш бізнес заслуговує на більш якісний сайт, який буде безпечний і захищений від злому.


Скільки коштує створити інтернет-магазин

Інтернет-магазин – найдорожчий, але і веб-ресурс, що швидко окупається. Вже з першого дня запуску інтернет-магазини швидко починають просуватися в пошукових системах, оскільки вони мають специфічну структуру. Головна стратегія, яку потрібно вибрати для просування ІМ – відбудуватись від конкурентів.

Фахівці веб-студії TOPSMM почнуть створення інтернет-магазину з ретельної розробки структури та ієрархії. Далі буде розробка фільтрів, що в майбутньому допоможе в просуванні.

Інтернет-магазин неодмінно знадобиться блог для того, щоб розміщувати статті з додатковими ключовими словами. Ви отримаєте якісний онлайн магазин із найпопулярнішими та затребуваними службами доставки та варіантами оплати. При необхідності підключаємо додаткові плагіни.

Ми проведемо вас від початку до кінця, щоб ви розібралися з вашим новим інструментом для вибухових продажів. Інтернет-магазин відноситься до автоматизованого виду бізнесу, де ви можете не брати участі, а продаж все одно буде здійснюватися. ІМ можна віднести до пасивного виду доходу, якщо від початку докласти максимум зусиль, автоматизувати роботу ваших менеджерів і налагодити поставку товарів клієнтам.

Залишіть заявку на розробку інтернет-магазину зараз, і ми розрахуємо вартість вашого проекту. Довірте роботу експертам і вже від початку все піде так, як треба.


Сайт візитка – ціна
Сайт візитка – односторінковий сайт, де вказані основні види послуг, їх вартість та контактні дані. Основна спрямованість сайту візитки – коротко подати виконавця та вказати його контактні дані для зв’язку. Крім того, сайт візитка має справити гарне перше враження та сприяти високій конверсії.

Веб студія TOPSMM створює чудові сайти візитки, щоб ваш сервіс приваблював потенційного клієнта. Ви також можете замовити лендинг, щоб вмістити більше інформації або детальніше описати послуги. Розробка сайту візитки підійде ФОП, спеціалістам на фрілансі або в офлайні.

Переваги лендінгу:

 • Проста структура, кожен блок, що продає
 • Актуальний для просування сезонного чи акційного товару. Трафік залучається за рахунок рекламної кампанії у соціальних мережах
 • Лендінг може стати частиною основного сайту

Сайт лендінг часто замовляють для збору заявок на онлайн курс, майстер-клас, проведення вебінарів та ін. Це чудова можливість зібрати додаткові контакти та базу клієнтів.

З нами легко переконайтеся самі. Заповніть бриф, а решту ми зробимо самі.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Сподіваємось, Вам сподобалось на сторінках нашого простору.

Запевняємо Вас — працювати з нами ще комфортніше ніж поглинати ламповий контент цього сайту! Якщо Ви чітко вирішили, що Вашому бізнесу необхідний потужний розвиток в соцмережах та інтернеті — Вам точно до нас. Отже, пишіть, телефонуйте, заходьте на чай!

images contact

ВАШІ КОНТАКТИ

ОБЕРІТЬ ПОСЛУГУ