Створення тематичних сайтів від компанії TOPSMM
ГОЛОВНА

Розробка нішевих сайтів

hero images

Це сайт, який обслуговує невеликий сегмент ринку, він створений для якоїсь конкретної ніші чи сфери бізнесу. Це інформаційний сайт: він або генерує, або продає інформацію (наприклад, курси, електронні книги і т.д.).

Розробка нішевих сайтів

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Наскільки це ефективно

Ваші реальні перспективи:

Зріст кількості підписників
Наявність якісного контенту
Впізнаваність бренду
Зріст прибутку від вашої сфери
В наших «пакетиках» повно рекламних чар

Навіщо просувати власний бізнес

Будь-який бізнес потребує серйозних вкладень. Якщо продумати стратегічний план розвитку та інвестувати у просування — кінцевим результатом стане активний зріст продажів та повна реалізація продукту.

Скільки це займе часу

— «А ось ми вже з вами аж 8 днів, а із 3 підписників кількість до 300 не зросла!»

Потрібно усвідомити, що просування — це регулярні послідовні дії, які не мають певного терміну.

В залежності від типу продукту, це може зайняти від місяця до пів року.

Головне — це прислухатись до порад наших SMM-сенсеїв.

«Хочу якісно, багато, дешево та швидко, можна»

Можливо, десь в іншій галактиці, на планеті рекламних чудес, сторінки просувають саме так. Виконання якісної роботи вимагає певного терміну часу та ресурсів.

INFO-TOP SMM пропонує👇🏻
Якісно
Вчасно
Поступово
Результативно

Які проблеми ми вирішуємо

Коли Ви придбали лиш один «пакетик», Ви одразу звільнили купу вільного часу, адже веденням сторінки тепер займаються справжні джедаї розробки, супергерої менеджменту, феї копірайтингу та чарівники дизайну!

А ви точно не шахраї

Наша компанія існує 5 років і ми завжди раді бачити вас в офісі за адресою Нижній Вал 19/21.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Створення тематичних сайтів – це можливість отримати майданчик, присвячений конкретному напрямку. Подібні інтернет-ресурси в основному розробляються для агентств нерухомості, туристичних агенцій, асоціацій, студій дизайну та інших компаній, що спеціалізуються на одній сфері.

Такі сайти надають користувачам потрібну інформацію, а компанії-власники отримують нових клієнтів. Якщо зацікавила розробка тематичних сайтів, зверніться до INFOTOP. Діджитал-агентство надає комплекс послуг зі створення якісних майданчиків, що мають відмінний функціонал.


Професійна розробка тематичного сайту в INFOTOP
Кожен клієнт діджитал-агентства зможе оцінити вигоди комплексної послуги – створення тематичних сайтів під ключ. Це означає, що досвідчені співробітники візьмуть усі турботи щодо розробки інтернет-ресурсу на себе. Клієнту потрібно лише надати вступні дані та озвучити побажання щодо оформлення.

До розробки тематичних сайтів підключається команда спеціалістів, які мають великий досвід у зазначеній сфері. Серед них є програмісти, верстальники, тестувальники, маркетологи та дизайнери. Завдяки спільним зусиллям таких фахівців створюється функціональний тематичний сайт, який відповідає встановленим вимогам:

  • наявність інструментів, які привертають увагу відвідувачів;
  • грамотна логічна структура;
  • інтуїтивно зрозумілий інтерфейс;
  • зручна навігація;
  • наявність текстового та мультимедійного контенту.

Тематичний сайт із подібними характеристиками є запорукою високої конверсії та збільшення впізнаваності бренду.


Вигоди замовлення тематичного сайту
Діджитал агенція не просто допомагає у розробці інтернет-ресурсу, а пропонує комплексний підхід – створення функціональних тематичних сайтів під ключ. Досвідчені співробітники використовують нові методики, просунуті інструменти та ефективні маркетингові моделі. Це дозволяє розробляти надійні інтернет-ресурси, які чудово справляються зі своїми завданнями.

Крім цього, агентство забезпечує професійну допомогу та консультування щодо використання готового тематичного сайту. Для отримання деталей, телефонуйте менеджерам по телефону, вказаному на сайті. Якщо хочете замовити створення тематичних сайтів, виберіть відповідний спосіб зв’язку або заповніть електронну заявку. З вами зв’яжуться за короткий термін.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Сподіваємось, Вам сподобалось на сторінках нашого простору.

Запевняємо Вас — працювати з нами ще комфортніше ніж поглинати ламповий контент цього сайту! Якщо Ви чітко вирішили, що Вашому бізнесу необхідний потужний розвиток в соцмережах та інтернеті — Вам точно до нас. Отже, пишіть, телефонуйте, заходьте на чай!

images contact

ВАШІ КОНТАКТИ

ОБЕРІТЬ ПОСЛУГУ