SEO оптимізація сайту – замовити технічний аудит сайту від компанії TOPSMM
ГОЛОВНА

Технічний аудит сайту

hero images

Це детальна перевірка вашого проекту на відсутність технічних помилок та відповідність вимогам Google.

В рамках аудиту ми проведемо повний аналіз сайту та розробимо детальне технічне завдання, запровадження якого дозволить покращити ранжування у пошуку, індексацію ресурсу та залучить більше трафіку з пошуку.

Технічний аудит сайту
Аналіз технічного стану ресурсу

У процесі роботи, будь-який сайт «обростає» технічними помилками: неправильно налаштовані редиректи, дублювання сторінок, некоректне відпрацювання сторінок помилок, проблеми з формуванням людино-зрозумілих URL-адрес, повільна швидкість завантаження та багато іншого. Часто ці помилки виникають через особливості CMS-систем, банальної неуважності чи незнання.

Відповідність структури сайту пошуковому попиту та вимогам пошукових систем

Структура - це розмітка та зв'язка сторінок сайту. Вона впливає на індексацію ресурсу пошуковими роботами та ранжування сторінок за релевантними запитами. Дуже часто зустрічаються помилки з об'єднанням різних категорій в одну, неправильно налаштованими сторінками фільтрів, каталогізацією ресурсу, що не відповідає попиту потенційних клієнтів.

Пошук точок зростання органічного трафіку

Якщо вам здається, що ви зробили максимум з точки зору SEO-оптимізації сайту і ви не знаєте, як нарощувати органічний трафік, то SEO аналіз сайту допоможе вам знайти нові точки зростання і стане планом дій для покращення результатів.

Перевірка поточних підрядників або внутрішньої команди з SEO

Якщо ви співпрацюєте з агентством з просування сайту, то SEO-аудит допоможе перевірити вашого підрядника на предмет якості послуг, що надаються. Якщо ж у вас внутрішня команда або співробітник, аудит допоможе поглянути на сайт з боку і знайти нові точки зростання для проекту.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Наскільки це ефективно

Ваші реальні перспективи:

Зріст кількості підписників
Наявність якісного контенту
Впізнаваність бренду
Зріст прибутку від вашої сфери
В наших «пакетиках» повно рекламних чар

Навіщо просувати власний бізнес

Будь-який бізнес потребує серйозних вкладень. Якщо продумати стратегічний план розвитку та інвестувати у просування — кінцевим результатом стане активний зріст продажів та повна реалізація продукту.

Скільки це займе часу

— «А ось ми вже з вами аж 8 днів, а із 3 підписників кількість до 300 не зросла!»

Потрібно усвідомити, що просування — це регулярні послідовні дії, які не мають певного терміну.

В залежності від типу продукту, це може зайняти від місяця до пів року.

Головне — це прислухатись до порад наших SMM-сенсеїв.

«Хочу якісно, багато, дешево та швидко, можна»

Можливо, десь в іншій галактиці, на планеті рекламних чудес, сторінки просувають саме так. Виконання якісної роботи вимагає певного терміну часу та ресурсів.

INFO-TOP SMM пропонує👇🏻
Якісно
Вчасно
Поступово
Результативно

Які проблеми ми вирішуємо

Коли Ви придбали лиш один «пакетик», Ви одразу звільнили купу вільного часу, адже веденням сторінки тепер займаються справжні джедаї розробки, супергерої менеджменту, феї копірайтингу та чарівники дизайну!

А ви точно не шахраї

Наша компанія існує 5 років і ми завжди раді бачити вас в офісі за адресою Нижній Вал 19/21.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Технічний аудит – це комплекс важливих завдань, спрямованих на виявлення помилок сайту. Він необхідний у випадках, коли сайт не просувається в пошукових системах або не дає потрібних результатів – помітно падає відвідуваність, погіршується видимість ресурсу та спостерігається негативна динаміка у поведінкових факторах. Наявність зазначених ознак є прямим підтвердженням збоїв у роботі сайту.

Діджитал-агенція INFOTOP пропонує СЕО (технічний) аналіз сайту з поглибленим аналізом та корисними порадами щодо усунення помилок. Послуга є детальною перевіркою досвідченими фахівцями, яка виконується з використанням необхідних веб-інструментів. Гарантуємо якісний і зрозумілий для клієнта аудит, здатний дати відповіді на запитання, що цікавлять.


У чому користь СЕО-аудиту?
Ефективна пошукова оптимізація сайту неможлива без проведення регулярного SEO-аудиту. Ретельний аналіз аспектів технічного характеру дозволяє виявляти приховані збої та інші недоліки, які можуть гальмувати просування та знижувати користувальницький досвід. Крім цього, SEO аудит сайту потрібен для інших цілей:

  • Перевірка відповідності структури інтернет-ресурсу вимогам пошукових систем та попиту серед користувачів. Зв’язування та розмітка сторінок сайту впливає на ранжування за релевантними запитами та індексацію у пошукових системах.
  • Вивчення технічного стану. У процесі функціонування будь-який інтернет-ресурс «заводитиме» помилки технічного характеру. Їх необхідно виявляти та усувати, інакше сайт ризикує втратити позиції.
  • Виявлення нових точок збільшення органічного трафіку. Аудит веб-сайту також допомагає “зрушити з мертвої точки” у разі використання всіх можливостей пошукової оптимізації. Внаслідок технічного аналізу виявляються нові точки, які можуть стати початком збільшення потоку потенційних клієнтів.
  • Перевірка якості підрядників. Якщо ви замовили послуги SEO-оптимізації у внутрішніх співробітників або в агентстві, то технічний аудит допомагає перевірити сумлінність та якість послуг.

Зазначена інформація дозволяє зробити висновок про те, що перевірка сайту є важливим завданням, яке виконуватиметься в обов’язковому порядку на регулярній основі.


Які етапи включають технічний аудит?
Співробітники діджитал-агенції INFOTOP виконують СЕО-аудит поетапно. Це дозволяє дотримуватися чіткого алгоритму, а також уникати помилок під час підготовки звітів та рекомендацій. Процес складається з кількох етапів:

  • вивчення структури інтернет-ресурсу – якщо оптимізація інтернет-магазину не дає результатів, фахівці вивчають, розташування розділів та сторінок та їх зв’язок;
  • вимір ваги сторінок – суть етапу полягає у виявленні розділів, які отримують більше «ваги», та перенаправленні на потрібні сторінки;
  • дослідження метатегів – у процесі СЕО-аудиту виконується перевірка на наявність дублів, обов’язкових метатегів та відповідність семантичному ядру;
  • визначення якості сторінок сайту – фахівці вивчають, чи правильно виконано внутрішню оптимізацію сайту та чистоту коду.

Окрім цього, у процесі технічного аудиту аналізуються теги на сторінках.


Що таке послуга технічного аудиту?
Замовляючи подібну послугу в діджитал-агенції INFOTOP, клієнти отримують всебічний аналіз сайту щодо виявлення технічних помилок. У рамках послуги фахівці визначають, чи відповідає структура інтернет-ресурсу вимогам, встановленим пошуковими системами. Це стосується швидкості та коректності індексації сторінок, зручності навігації, типу розподілу ваги, а також наявності технічних помилок.

Окрім цього, СЕО-аудит спрямований на аналіз технічної складової. У процесі аналізується швидкість завантаження сторінок, наявність дублів, наявність SSL-сертифіката та коректність функціонування адаптивного дизайну. До списку об’єктів аналізу також потрапляє контент. Вивчення вказаної складової дозволяє швидко визначити, чи правильно виконано SEO оптимізацію сайту.


Якісний SEO-аудит від професіоналів INFOTOP
Комплекс робіт з виявлення технічних помилок у функціонуванні сайту потрібно довіряти лише досвідченим фахівцям, які здатні провести поглиблений аналіз за всіма показниками. Щоб знайти їх, достатньо звернутися до агенції INFOTOP.

Звертаючись до нас, можете розраховувати на комплексний підхід, увагу до деталей, а також отримання ефективних рекомендацій щодо покращення роботи сайту. Співробітники виконують розширений аналіз параметрів та особливостей функціонування сайту, і на основі отриманих даних дають професійні рекомендації щодо усунення збоїв.

Якщо цікавлять деталі або ціни на аудит сайту, зв’яжіться з менеджером по телефону. Він детально розповість про порядок співробітництва та тарифи, а також допоможе оформити заявку.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Сподіваємось, Вам сподобалось на сторінках нашого простору.

Запевняємо Вас — працювати з нами ще комфортніше ніж поглинати ламповий контент цього сайту! Якщо Ви чітко вирішили, що Вашому бізнесу необхідний потужний розвиток в соцмережах та інтернеті — Вам точно до нас. Отже, пишіть, телефонуйте, заходьте на чай!

images contact

ВАШІ КОНТАКТИ

ОБЕРІТЬ ПОСЛУГУ