Таргетована реклама в соціальних мережах від компанії TOPSMM - Налаштування таргетингу
ГОЛОВНА

Таргетована реклама

hero images

Це спосіб просування в інтернеті, який дозволяє показувати оголошення певної цільової аудиторії із заданими параметрами у соціальних мережах, на сайтах або у додатках. Перед запуском необхідно вказати параметри, що відповідають характеристикам потенційних клієнтів: стать, вік, місце проживання, рівень доходу та сімейний стан користувачів, а також їх інтереси. За підсумками загальнодоступної інформації система збирає групу показу реклами з урахуванням заданих критеріїв. Націлення допомагає вибрати потрібну аудиторію і показати їй релевантні пропозиції.

Таргетована реклама
У чому різниця між контекстною та таргетованою рекламою

Головна відмінність контексту від таргету - у способах сегментації цільової аудиторії. Таргет використовує дані користувачів, а контекст – ключові слова, які вводяться до рядка пошуку.

Таргетована реклама дозволяє досягти відразу кількох цілей:

▪️зібрати докупи всю ЦА (цільову аудиторію), що користується тією чи іншою соцмережею; ▪️швидко та ефективно розповісти про продукт; ▪️спонукати користувачів перейти на сайт для детальнішого ознайомлення з продуктом; ▪️мотивувати на здійснення цільової дії: покупку, заявку, підписку, реєстрацію тощо.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Наскільки це ефективно

Ваші реальні перспективи:

Зріст кількості підписників
Наявність якісного контенту
Впізнаваність бренду
Зріст прибутку від вашої сфери
В наших «пакетиках» повно рекламних чар

Навіщо просувати власний бізнес

Будь-який бізнес потребує серйозних вкладень. Якщо продумати стратегічний план розвитку та інвестувати у просування — кінцевим результатом стане активний зріст продажів та повна реалізація продукту.

Скільки це займе часу

— «А ось ми вже з вами аж 8 днів, а із 3 підписників кількість до 300 не зросла!»

Потрібно усвідомити, що просування — це регулярні послідовні дії, які не мають певного терміну.

В залежності від типу продукту, це може зайняти від місяця до пів року.

Головне — це прислухатись до порад наших SMM-сенсеїв.

«Хочу якісно, багато, дешево та швидко, можна»

Можливо, десь в іншій галактиці, на планеті рекламних чудес, сторінки просувають саме так. Виконання якісної роботи вимагає певного терміну часу та ресурсів.

INFO-TOP SMM пропонує👇🏻
Якісно
Вчасно
Поступово
Результативно

Які проблеми ми вирішуємо

Коли Ви придбали лиш один «пакетик», Ви одразу звільнили купу вільного часу, адже веденням сторінки тепер займаються справжні джедаї розробки, супергерої менеджменту, феї копірайтингу та чарівники дизайну!

А ви точно не шахраї

Наша компанія існує 5 років і ми завжди раді бачити вас в офісі за адресою Нижній Вал 19/21.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Таргетована реклама у соціальних мережах

Виділяючи бюджет реклами, кожен підприємець хоче отримати максимум ефективності від вкладених коштів. Професіонали з TOPSMM відзначають, що ідеальним рішенням для цього стане таргетована реклама, яка впливає на конкретну аудиторію із загальним інтересом. Це один із найбільш дієвих способів привернення уваги клієнтів.

Показ рекламних оголошень у такий спосіб у більшості випадків призводить до виконання цільової дії (купівлі, дзвінка або оформлення заявки). Через специфіку роботи таргетингова реклама показує найкращі результати у соціальних мережах. Тут представлені широкі можливості для настроювання таргету та реалізації обраної стратегії.

Чому варто замовити рекламну рекламу?
Зазначений метод є частиною комплексних робіт з просування бізнесу в Інтернеті. Його головним завданням є показ рекламних оголошень лише тим користувачам, яких цікавить представлена ​​продукція. Завдяки цьому, таргет-реклама забезпечує отримання низки переваг:

 • можливість використання понад десяток критеріїв для вибору цільової аудиторії;
 • візуалізація та підвищення впізнаваності (таргетована реклама може включати елементи брендингу та символіку бізнесу, які мимоволі запам’ятовуються користувачем);
 • широкий вибір способів та методів на аудиторію;
 • нативний характер (якісне налаштування таргету забезпечує ненав’язливу та природну появу реклами в стрічці користувача);
 • рентабельність (вартість таргет-реклами нижче, ніж інші методи просування, а результат не змушує на себе чекати).

З останнім пунктом у списку також пов’язана додаткова перевага – окупність. Замовивши послуги з настроювання таргетованої реклами, побачите результат чи не наступного дня. Зазначений метод є найшвидшим у плані отримання перших результатів.

За якими параметрами налаштовується таргетинг?
Настроювання таргетованої реклами передбачає детальне вивчення особливостей цільової аудиторії. Значення має географія, вік, стать, особисті дані, інтереси та інші характеристики. Отримана інформація і ставати основою для вибору методу таргетинг:

 • Таргетинг за інтересами. Показ реклами у разі складає основі особливостей діяльності конкретного кола користувачів. Яскравим прикладом є показ рекламних оголошень магазину професійної косметики візажистам.
 • Таргетинг за соціально-демографічними параметрами. Налаштування таргету передбачає використання соціально-демографічних характеристик: сімейного стану, статі, соціального статусу, віку тощо.
 • Геотаргетинг. Зазначений метод використовується в тому випадку, якщо потрібна реклама, що таргетується, в Facebook і Instagram в конкретному регіоні. Компанія може охоплювати мікрорайон, місто, область та країну.
 • Таргетинг за часом показів. Метод передбачає показ рекламних оголошень протягом певного проміжку часу. Грунтується на вивченні активності аудиторії у соціальних мережах.
 • Таргетинг за поведінковими факторами. У «TOPSMM» можна замовити поведінковий таргетинг. Суть методу полягає у вивченні поведінки користувачів соцмереж, та визначення групи, яка з великою ймовірністю здійснить цільову дію. Показ оголошень здійснюється лише цим користувачам.

Крім цього, досвідчені співробітники агенції здатні налаштувати таргет Look Alike. Цей варіант передбачає вивчення профілів постійних клієнтів та підбір на основі отриманої інформації нової аудиторії зі схожими інтересами.

Як налаштувати таргетовану рекламу?
Компанія INFOTOP – це краще, ніж агенція таргетованої реклами. У штаті працює команда спеціалістів різного профілю, що забезпечує поглиблене вивчення ситуації та пошук максимально результативних рішень для налаштування таргету. У процесі виконуються такі види робіт:

 • вивчення особливостей ніші (тип діяльності, цінності та конкуренти);
 • визначення кола користувачів, які можуть стати цільовою аудиторією;
 • складання стратегії та плану для налаштування таргету;
 • підбір оптимальних майданчиків розміщувати таргетованої реклами;
 • створення рекламних оголошень (розробка тексту, вибір фото);
 • налаштування параметрів та опрацювання напрямків;
 • цінка отриманих результатів та внесення коригувань при необхідності.

Надалі робота фахівців полягає у щоденному моніторингу показників та оптимізації показників. Це дозволяє поступово збільшувати кількість клієнтів і стабільно підвищувати продажі.

Якісне налаштування таргету в INFOTOP
Якщо хочете настроїти таргетовану рекламу у соціальних мережах за доступною ціною, тоді ви звернулися за адресою. Професіонали, що працюють в діджітал-агентстві, здатні побудувати грамотну стратегію, підібрати оптимальний метод таргетинг, а також виконати необхідні налаштування. Це дозволить отримати перші результати за короткий термін. Окрім цього, співпраця з агентством забезпечує клієнтам низку інших переваг:

 • консультаційна підтримка;
 • індивідуальний підхід;
 • креативні рішення, що «чіпляють» аудиторію;
 • дотримання обумовлених термінів;
 • використання новітніх інструментів та технологій.

Додатковою перевагою є робота з соціальними мережами. Пропонуємо налаштування таргетованої реклами у Facebook, Instagram, Linkedin і т.д. Співробітники добре знаються на алгоритмах кожного майданчика, тому можуть гарантувати досягнення бажаних результатів.

Порадує клієнтів також вартість налаштування реклами, що таргетує. Агентство дотримується демократичної цінової політики. Ціни на послуги розраховуються на основі об’єктивних показників та з урахуванням кількості працівників, залучених до проекту. Щоб дізнатися деталі або поставити запитання щодо настроювання таргетингу, зв’яжіться з менеджером по телефону. Для отримання зворотного зв’язку скористайтесь формою на веб-сайті.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Сподіваємось, Вам сподобалось на сторінках нашого простору.

Запевняємо Вас — працювати з нами ще комфортніше ніж поглинати ламповий контент цього сайту! Якщо Ви чітко вирішили, що Вашому бізнесу необхідний потужний розвиток в соцмережах та інтернеті — Вам точно до нас. Отже, пишіть, телефонуйте, заходьте на чай!

images contact

ВАШІ КОНТАКТИ

ОБЕРІТЬ ПОСЛУГУ