СЕО копірайтинг - послуги SEO копірайтингу в компанії TOPSMM
ГОЛОВНА

SEO копірайтинг

hero images

— це вид діяльності, спрямований написання текстів, адаптованих під пошукові системи (наприклад, містить ключові слова).

SEO копірайтинг
Відмінність seo-копірайтингу від простого копірайтингу

Для написання seo-текстів необхідно не просто написати унікальний контент, а: ▪️вивчити предметну область; ▪️ознайомитись зі списком ключових слів, який складає seo-оптимізатор; ▪️написати легкий текст з входженням потрібних ключових слів; ▪️використовувати теги заголовків, оскільки пошукові системи враховують слова, що розміщуються в них; ▪️під час ранжування важливу роль відіграє положення ключових слів на сторінці, грамотне використання синонімів та словоформ.

Основні рекомендації щодо написання подібних текстів можна звести до наступних:

▪️Певний обсяг, вказаний seo-оптимізатором; ▪️Унікальність. Чим вона вища — тим краще. В ідеалі вона має становити 100%; ▪️е розміщувати тексти на інших ресурсах.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Наскільки це ефективно

Ваші реальні перспективи:

Зріст кількості підписників
Наявність якісного контенту
Впізнаваність бренду
Зріст прибутку від вашої сфери
В наших «пакетиках» повно рекламних чар

Навіщо просувати власний бізнес

Будь-який бізнес потребує серйозних вкладень. Якщо продумати стратегічний план розвитку та інвестувати у просування — кінцевим результатом стане активний зріст продажів та повна реалізація продукту.

Скільки це займе часу

— «А ось ми вже з вами аж 8 днів, а із 3 підписників кількість до 300 не зросла!»

Потрібно усвідомити, що просування — це регулярні послідовні дії, які не мають певного терміну.

В залежності від типу продукту, це може зайняти від місяця до пів року.

Головне — це прислухатись до порад наших SMM-сенсеїв.

«Хочу якісно, багато, дешево та швидко, можна»

Можливо, десь в іншій галактиці, на планеті рекламних чудес, сторінки просувають саме так. Виконання якісної роботи вимагає певного терміну часу та ресурсів.

INFO-TOP SMM пропонує👇🏻
Якісно
Вчасно
Поступово
Результативно

Які проблеми ми вирішуємо

Коли Ви придбали лиш один «пакетик», Ви одразу звільнили купу вільного часу, адже веденням сторінки тепер займаються справжні джедаї розробки, супергерої менеджменту, феї копірайтингу та чарівники дизайну!

А ви точно не шахраї

Наша компанія існує 5 років і ми завжди раді бачити вас в офісі за адресою Нижній Вал 19/21.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

SEO-копірайтинг – це одна з важливих складових якісного просування інтернет-ресурсу. Суть послуги полягає в написанні текстів комерційного характеру, які містять спеціальні ключі для покращення пошукової оптимізації та корисну інформацію для потенційних клієнтів. Поєднання таких особливостей дозволяє досягати високих результатів продажу, адже сайт з грамотними СЕО-текстами швидше займає позиції в пошуковій видачі.

Діджитал-агенція INFOTOP пропонує замовити SEO-копірайтинг для будь-якої сфери бізнесу. Команда професіоналів має багаторічний стаж написання комерційних текстів і постійно стежить за зміною алгоритмів пошукових систем. Це дозволяє створювати унікальний релевантний контент, здатний вивести інтернет-ресурс на лідируючі позиції у видачі.


Які завдання вирішує СЕО-копірайтинг?
Професійний копірайтинг для сайту є комплексною роботою над створенням контенту. Тексти потрібні не тільки для покращення зовнішнього вигляду інтернет-ресурсу, а для виконання таких завдань:

 • Переконання відвідувачів у необхідності купівлі товарів чи послуг. В умовах високої конкуренції підприємці шукають ефективні засоби для переконання потенційної аудиторії в ексклюзивності та корисності їх продуктів. SEO-копірайт є одним з них. Грамотно написаний комерційний текст, в якому розкрито переваги товару та вигоди умов співпраці, здатний викликати у відвідувачів бажання здійснити покупку.
 • Передача корисної інформації потенційному клієнту. Іноді потенційні клієнти шукають вирішення проблеми в Інтернеті, не плануючи щось купувати. У цьому випадку СЕО текст може дати відповідь і запропонувати оптимальний вихід через особливості конкретної послуги або продукту. Вивчивши подібні дані, відвідувач цілком може перетворитися на покупця.
 • Поліпшення видимості інтернет-ресурсу. Досвідчений копірайтер SEO-текстів у роботі орієнтується на правила індексації, особливості роботи пошукових систем та алгоритми, за якими роботи визначають надійність сайту. Це дозволяє створювати контент, який є привабливим для пошукових систем, відповідно дозволяє підвищити позиції інтернет-ресурсу.

Якщо потрібний копірайтер SEO-текстів, які здатні вирішити зазначені завдання, зверніться до співробітників TOPSMM. У штаті агентства працюють професіонали, які розуміють принципи просування ресурсів, враховують актуальні алгоритми пошуку та мають легкий читабельний стиль написання.


Як створюються СЕО-тексти?
Послуги SEO-копірайтингу передбачають комплексну роботу над контентом, яка поділяється на кілька етапів. Для початку фахівці створюють семантичне ядро ​​та готують технічне завдання. Це є основою написання комерційних текстів. Далі копірайтер приступає до роботи:

 • детально вивчає тематику написання текстів;
 • шукає необхідну інформацію в інтернеті;
 • створює зразкову структуру текстів;
 • пише статті;
 • виконує перевірку на наявність пунктуаційних та граматичних помилок;
 • перевіряє відповідність текстів вимогам технічного завдання;
 • перевіряє тексти за допомогою зазначених у завданні програм.

Завершальною стадією є здавання роботи. У разі виявлення деяких невідповідностей копірайтер також вносить правки та виконує нову перевірку текстів.


Якісний СЕО-копірайтинг від професіоналів INFOTOP
Якщо хочете замовити SEO-текст, який здатний привернути увагу потенційних покупців та вивести сайт на перші позиції, тоді ви потрапили на адресу. У нас працює команда копірайтерів, які пишуть якісні тексти з урахуванням актуальних вимог пошукових систем. Клієнти можуть замовити у нас створення СЕО текстів різних категорій:

 • для розділів сайту;
 • для лендінгу;
 • інформаційного типу (для блогу);
 • на головну сторінку та ін.

Кожна група має свою специфіку та рівень складності, тому ціна на SEO-копірайтинг може відрізнятися залежно від різновиду контенту. У разі виникнення складнощів із вибором різновиду СЕО-текстів, можете звернутися за допомогою до досвідчених менеджерів агентства. Вони визначать мету та формат текстів, і на основі отриманих даних допоможуть зробити правильний вибір.

Якщо Вас цікавлять подробиці співробітництва або ціна на СЕО текст певної категорії, потрібно зв’язатися зі співробітниками агентства по телефону. У такому режимі надаємо професійну консультацію та обговорюємо деталі співробітництва. Після погодження ціни на послуги написання СЕО-текстів, термінів та інших деталей укладається угода. Завдання передається безпосередньо копірайтеру певного профілю.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Сподіваємось, Вам сподобалось на сторінках нашого простору.

Запевняємо Вас — працювати з нами ще комфортніше ніж поглинати ламповий контент цього сайту! Якщо Ви чітко вирішили, що Вашому бізнесу необхідний потужний розвиток в соцмережах та інтернеті — Вам точно до нас. Отже, пишіть, телефонуйте, заходьте на чай!

images contact

ВАШІ КОНТАКТИ

ОБЕРІТЬ ПОСЛУГУ