Консультація щодо просування сайту - SEO консультація від компанії TOPSMM
ГОЛОВНА

SEO консультація

hero images

Це кваліфікована допомога професійних оптимізаторів у розвитку вашого сайту. У процесі ви можете поставити будь-яке запитання та отримати докладну відповідь. Результат консультації – детальний перелік рекомендацій щодо просування, заснований на індивідуальних особливостях вашої ніші, складений практикуючими експертами в галузі SEO.

SEO консультація

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Наскільки це ефективно

Ваші реальні перспективи:

Зріст кількості підписників
Наявність якісного контенту
Впізнаваність бренду
Зріст прибутку від вашої сфери
В наших «пакетиках» повно рекламних чар

Навіщо просувати власний бізнес

Будь-який бізнес потребує серйозних вкладень. Якщо продумати стратегічний план розвитку та інвестувати у просування — кінцевим результатом стане активний зріст продажів та повна реалізація продукту.

Скільки це займе часу

— «А ось ми вже з вами аж 8 днів, а із 3 підписників кількість до 300 не зросла!»

Потрібно усвідомити, що просування — це регулярні послідовні дії, які не мають певного терміну.

В залежності від типу продукту, це може зайняти від місяця до пів року.

Головне — це прислухатись до порад наших SMM-сенсеїв.

«Хочу якісно, багато, дешево та швидко, можна»

Можливо, десь в іншій галактиці, на планеті рекламних чудес, сторінки просувають саме так. Виконання якісної роботи вимагає певного терміну часу та ресурсів.

INFO-TOP SMM пропонує👇🏻
Якісно
Вчасно
Поступово
Результативно

Які проблеми ми вирішуємо

Коли Ви придбали лиш один «пакетик», Ви одразу звільнили купу вільного часу, адже веденням сторінки тепер займаються справжні джедаї розробки, супергерої менеджменту, феї копірайтингу та чарівники дизайну!

А ви точно не шахраї

Наша компанія існує 5 років і ми завжди раді бачити вас в офісі за адресою Нижній Вал 19/21.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Розкрутити сайт і домогтися збільшення продажів неможливо без наявності профільних знань. Але, ними володіють далеко не всі бізнесмени-початківці. В результаті на початкових етапах діяльності допускається багато помилок, що відбиваються на продажах. Щоб уникнути подібних ситуацій, не обов’язково йти на навчальні курси.

Найоптимальнішим рішенням стане SEO-консультація. Оцінити переваги послуги пропонує діджитал-агенція INFOTOP. У компанії працюють досвідчені фахівці з великим стажем роботи у сфері просування інтернет-ресурсів. Вони розкриють нюанси оптимізації, дадуть відповідь на питання, що цікавлять, і розкажуть про нові способи і методи.


У яких випадках потрібна консультація?
Консультація щодо просування сайту – це не просто корисна послуга, а надійний орієнтир на шляху до успішного бізнесу. Вона доречна у таких випадках:

 • кожна спроба збільшити відвідуваність та підвищити позиції сайту не дає результату;
 • немає надійних джерел корисної інформації та досвіду у сфері просування інтернет-ресурсів;
 • немає знань про принципи функціонування пошукових систем та алгоритми перевірки сайтів;
 • позиції сайту поступово йдуть на спад;
 • немає часу освоювати інформацію про пошукову оптимізацію.

Крім цього, консультації з пошукової оптимізації (SEO) варто замовити, якщо попередній комплекс робіт з просування не дав бажаного результату. Нерідко виникають ситуації, коли до роботи підключається некомпетентний співробітник, який має обмежені знання. Це призводить до проблем та відсутності необхідних показників. Консультація SEO фахівця допоможе розібратися в цьому питанні, виявити допущені помилки та змінити стратегію.


Як проводиться SEO-консультація?
Співробітники INFOTOP розуміють, наскільки важливо для клієнта отримати кваліфіковану допомогу, тому намагаються надати максимум корисної інформації. Для зручності подаємо консультації щодо розкрутки сайту в наступному форматі:

 • подача заявки;
 • відправка сайту на вивчення фахівцям разом із списком приблизних питань;
 • вивчення інтернет-ресурсу та аналіз показників;
 • обговорення вартості, місця та часу;
 • проведення СЕО-консультації.

СЕО-консультації можуть проводитись на особистій зустрічі клієнта та спеціаліста, через відеоконференцію, у телефонному режимі або через листування в електронній пошті. Спосіб консультації уточнюється заздалегідь у процесі узгодження деталей.


Що пропонує діджитал-агенція INFOTOP?
Звернувшись до нас, можете розраховувати на кваліфіковані консультації з SEO від досвідчених експертів. Команда професіоналів, що працюють у штаті компанії, реалізувала велику кількість успішних проектів щодо просування інтернет-ресурсів. Цінні знання, отримані в процесі, готові поділитися із замовниками, які зіткнулися з труднощами у сфері оптимізації сайтів.

В рамках консультації пропонуються такі види допомоги:

 • рекомендації щодо розкручування сайтів;
 • погодинна робота над інтернет-ресурсом в індивідуальному порядку;
 • перевірка функціонування сайту;
 • аналіз ефективності оптимізації.

Крім цього, професіонали допомагають розібратися в тонкощах просування сайту, і розповідають про актуальні алгоритми пошукових систем.

Якщо зацікавила консультація СЕО фахівця, зверніться до наших менеджерів. Оформити замовлення послуги можна в онлайн-режимі на сайті або за телефоном. Звертайтеся до експертів INFOTOP і дізнайтеся, як вивести інтернет-ресурс у ТОП видачі пошукових систем за короткий час!

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Сподіваємось, Вам сподобалось на сторінках нашого простору.

Запевняємо Вас — працювати з нами ще комфортніше ніж поглинати ламповий контент цього сайту! Якщо Ви чітко вирішили, що Вашому бізнесу необхідний потужний розвиток в соцмережах та інтернеті — Вам точно до нас. Отже, пишіть, телефонуйте, заходьте на чай!

images contact

ВАШІ КОНТАКТИ

ОБЕРІТЬ ПОСЛУГУ