Замовити семантичне ядро - Збір семантики від компанії TOPSMM
ГОЛОВНА

Семантичне ядро сайту

hero images

Семантичне ядро сайту (семантика) – це список ключових слів та словосполучень, які наводять на сайт цільових відвідувачів. Використовуються для просування сайту в пошукових системах. Запити в семантичному ядрі поділяються за частотністю, конкуренцією та комерційною складовою. Семантика дозволяє зрозуміти розподіл пошукового попиту та сформувати правильну для просування структуру сайту.

Семантичне ядро сайту

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Наскільки це ефективно

Ваші реальні перспективи:

Зріст кількості підписників
Наявність якісного контенту
Впізнаваність бренду
Зріст прибутку від вашої сфери
В наших «пакетиках» повно рекламних чар

Навіщо просувати власний бізнес

Будь-який бізнес потребує серйозних вкладень. Якщо продумати стратегічний план розвитку та інвестувати у просування — кінцевим результатом стане активний зріст продажів та повна реалізація продукту.

Скільки це займе часу

— «А ось ми вже з вами аж 8 днів, а із 3 підписників кількість до 300 не зросла!»

Потрібно усвідомити, що просування — це регулярні послідовні дії, які не мають певного терміну.

В залежності від типу продукту, це може зайняти від місяця до пів року.

Головне — це прислухатись до порад наших SMM-сенсеїв.

«Хочу якісно, багато, дешево та швидко, можна»

Можливо, десь в іншій галактиці, на планеті рекламних чудес, сторінки просувають саме так. Виконання якісної роботи вимагає певного терміну часу та ресурсів.

INFO-TOP SMM пропонує👇🏻
Якісно
Вчасно
Поступово
Результативно

Які проблеми ми вирішуємо

Коли Ви придбали лиш один «пакетик», Ви одразу звільнили купу вільного часу, адже веденням сторінки тепер займаються справжні джедаї розробки, супергерої менеджменту, феї копірайтингу та чарівники дизайну!

А ви точно не шахраї

Наша компанія існує 5 років і ми завжди раді бачити вас в офісі за адресою Нижній Вал 19/21.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Контент є одним із головних факторів, що впливають на якість просування, тому до його створення потрібно відноситися з особливою відповідальністю. Початковим етапом має стати збір семантичного ядра. Семантика є основою, яка задає напрямок написання контенту та визначає запити потенційних покупців.

Щоб замовити семантичне ядро, потрібно звернутися до діджитал-агентства «TOPSMM». Досвідчені співробітники пропонують комплекс послуг зі складання семантики для сайтів різних напрямків за доступною ціною. Клієнтам гарантується індивідуальний підхід, уважне ставлення та висока ефективність використовуваних методів.


Що таке збір семантичного ядра?
Щоб розібратися, у чому суть послуги, необхідно ознайомитись із поняттям семантики. Семантичне ядро ​​– це відправна точка для SEO просування. Зазначеною назвою позначають список ключових слів на сторінках інтернет-ресурсів. Вони поділяються на групи залежно від частоти використання і органічно вписуються на сайт.

Наприклад, можна розглянути семантичне ядро ​​для інтернет-магазину. Поняття охоплює цілі фрази та слова, які використовуються потенційними клієнтами під час пошуку товару. Сукупність таких запитів поділяється на кілька категорій:

 • середньочастотні – це ключі, частота яких становить 1000;
 • низькочастотні – група запитів, які мають меншу частоту показів, але важливі для продажу;
 • високочастотні – це ключові слова із частотою понад 1 тисячу показів (за ними спостерігається високий рівень конкуренції).

Крім цього, збирання семантики включає роботу з іншими видами ключових запитів. Співробітники «TOPSMM» підбирають інформаційні, навігаційні та невизначені ключі для семантики. Кожна група виконує певну функцію і впливає на появу у видачі пошукових систем.


Чому слід збирати семантичне ядро?
Власникам інтернет-ресурсів, які бажають збільшити кількість клієнтів та підвищити продажі, необхідно в обов’язковому порядку замовити семантику або ж збирати запити самим. Послуга спрямована на збирання ключових запитів, які потрібні для кількох цілей:

 • Формування структури Інтернет-ресурсу. Семантичне ядро ​​є основою для створення розділів та оновлення існуючої структури.
 • Оптимізація. Семантичне ядро ​​необхідне для правильного позиціонування сайту в пошукових системах. Зібрані ключові слова використовуються для формування мета-тегів, написання текстів СЕО, а також створення перелінкування. Зазначені завдання безпосередньо впливають на видимість сайту та його індексацію.
 • Нові ідеї підвищення продажів. Клієнти, які вирішили розширити семантичне ядро, набувають широкі можливості для розвитку. Наприклад, отримані запити можуть стати ідеями створення нових розділів чи сторінок, куди буде високий попит серед потенційних покупців.
 • Визначення напряму розвитку. Плануючи запуск нового сайту, необхідно заздалегідь дізнатися порядок збору семантичного ядра. Послуга буде особливо корисною, оскільки дозволяє визначити пріоритетні напрямки у просуванні та закласти основи успішного продажу.

З вказаної інформації можна зробити висновок, що без семантичного ядра неможливо досягти бажаних результатів. Тому перед запуском сайту необхідно звернутися до професіоналів та замовити послугу збору семантики.


Що включає збирання семантичного ядра?
Діджитал-агентство INFOTOP пропонує комплексну послугу складання семантичного ядра за доступною ціною. Вона підходить для інтернет-магазинів, порталів, маркет-плейсів та інших інтернет-ресурсів. У процесі виконуються такі види дій:

 • Аналіз конкурентів. Фахівці починають з вивчення бізнесу клієнта та його сильних сторін. Далі визначається коло конкурентів у цій ніші, та аналізуються пошукова видача за ними, а також способи їх роботи та просування.
 • Збір ключових запитів Інформація, отримана першому етапі, дозволяє сформувати зразкове семантичне ядро. Такий перелік є базовим, але не остаточним.
 • Чистка зібраного списку. Після ретельних перевірок змінюється попередній перелік ключових слів. З семантичного ядра видаляються невідповідні, некомерційні та нерелевантні запити.
 • Кластеризація. Це завершальний етап збору семантичного ядра. Фахівці формують пошукові запити по групах і визначають їх частотність.

Кластери є основою контенту для розділів та сторінок. Кожен інтернет-ресурс має свою специфіку, тому ціни можуть відрізнятись.


Чому варто замовити семантику у INFOTOP?
Головною перевагою агенції є робота на результат. У кожному напрямі ми працюємо команда професіоналів, які здатні виконати завдання будь-якої складності. Вони виконують всебічний аналіз і на основі отриманих даних збирають правильне семантичне ядро. Результатом виконаної роботи стане підвищення позицій сайту, а також збільшення цільового трафіку.

У таких умовах замовник може розраховувати на отримання високого прибутку та перспективу розвитку інтернет-ресурсу. Окрім цього, агентство пропонує вигідні тарифи на послуги. Щоб дізнатися про деталі, уточнити вартість або поставити запитання, достатньо зв’язатися з менеджерами по телефону. Також можна залишити заявку на сайті.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Сподіваємось, Вам сподобалось на сторінках нашого простору.

Запевняємо Вас — працювати з нами ще комфортніше ніж поглинати ламповий контент цього сайту! Якщо Ви чітко вирішили, що Вашому бізнесу необхідний потужний розвиток в соцмережах та інтернеті — Вам точно до нас. Отже, пишіть, телефонуйте, заходьте на чай!

images contact

ВАШІ КОНТАКТИ

ОБЕРІТЬ ПОСЛУГУ