Розробка сайтів візитки під ключ з просуванням - Розробка сайту візитки TOPSMM,
ГОЛОВНА

Розробка сайту візитки

hero images

Невеликий сайт, який складається з кількох сторінок (від 5 до 10) і містить лише основну інформацію про компанію: її назву, рід діяльності, контактні дані тощо. По подачі та ефективності балансує між Landing Page та повноцінним сайтом.

 

Розробка сайту візитки
Відмінність від Landing Page

Landing Page заточений під продаж конкретного товару/послуги, а сайт-візитка - це нехай спрощена, але все ж таки форма повноцінного сайту, який крім продажів виконує й інші важливі цілі.

ЯКИМ ПОВИНЕН БУТИ ДИЗАЙН І НАПОВНЕННЯ?

З погляду оформлення необхідно пам'ятати про те, що сайт-візитка має містити елементи корпоративного стилю компанії, а також назву компанії та її логотип. Втім, з погляду стилістики обмежень немає: сайт-візитка однаково добре виглядатиме як у класичному стилі, так і в стилі ар-тдеко або хай-тек.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Наскільки це ефективно

Ваші реальні перспективи:

Зріст кількості підписників
Наявність якісного контенту
Впізнаваність бренду
Зріст прибутку від вашої сфери
В наших «пакетиках» повно рекламних чар

Навіщо просувати власний бізнес

Будь-який бізнес потребує серйозних вкладень. Якщо продумати стратегічний план розвитку та інвестувати у просування — кінцевим результатом стане активний зріст продажів та повна реалізація продукту.

Скільки це займе часу

— «А ось ми вже з вами аж 8 днів, а із 3 підписників кількість до 300 не зросла!»

Потрібно усвідомити, що просування — це регулярні послідовні дії, які не мають певного терміну.

В залежності від типу продукту, це може зайняти від місяця до пів року.

Головне — це прислухатись до порад наших SMM-сенсеїв.

«Хочу якісно, багато, дешево та швидко, можна»

Можливо, десь в іншій галактиці, на планеті рекламних чудес, сторінки просувають саме так. Виконання якісної роботи вимагає певного терміну часу та ресурсів.

INFO-TOP SMM пропонує👇🏻
Якісно
Вчасно
Поступово
Результативно

Які проблеми ми вирішуємо

Коли Ви придбали лиш один «пакетик», Ви одразу звільнили купу вільного часу, адже веденням сторінки тепер займаються справжні джедаї розробки, супергерої менеджменту, феї копірайтингу та чарівники дизайну!

А ви точно не шахраї

Наша компанія існує 5 років і ми завжди раді бачити вас в офісі за адресою Нижній Вал 19/21.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Бізнесменам-початківцям, які планують ведення бізнесу в інтернеті, необов’язково відразу вкладатися в повноцінний багатосторінковий сайт. Оптимальним рішенням спершу може стати сайт-візитка. Інтернет-ресурс допомагає заявити про бізнес у мережі та ознайомити потенційну аудиторію з напрямком діяльності. Це мінімум інформації, але її вистачає для привернення уваги клієнтів.

Замовити сайт-візитку на вигідних умовах можна у діджитал-агенції «TOPSMM». Пропонуємо професійну розробку вказаного інтернет ресурсу з урахуванням особливостей бізнесу, поставлених цілей та виділеного бюджету. Клієнт отримує повноцінний сайт, який виконує функції електронної візитки у мережі.


Що таке сайт-візитка?
Зазначений різновид сайтів є недорогим та зручним способом донесення інформації потенційним клієнтам. Це відмінне рішення для тих, хто планує надалі створювати великий проект або лише розпочинає шлях у бізнесі. Головними вимогами у таких випадках є невеликий бюджет та проста структура.

Сайт-візитка, що описує послуги або тип товарів, ідеально підходить для таких запитів. Інтернет-ресурс є майданчиком інформаційного типу, що містить дані про діяльність компанії або експерта, але не призначений для оформлення покупок. Може працювати на різних двигунах.


Як створюється сайт-візитка?
Розробка сайту-візитки – це кропіткий процес, у якому задіяні спеціалісти різних профілів. Щоб упорядкувати їхні дії робота ділиться на кілька етапів:

 • Обговорення деталей проекту. Спочатку співробітники діджитал-агентства узгоджують нюанси, необхідні для подальшої роботи. Замовник описує побажання, а менеджер розповідає про умови співпраці та послуги.
 • Поверхневий аналіз. Створення сайту візитки з нуля передбачає поглиблений аналіз ніші, бізнесу, цільової аудиторії та інших деталей, необхідних створення ресурсу.
 • Упорядкування технічного завдання. Співробітники вивчають показники та особливості бізнесу та готують на основі отриманих даних технічне завдання для дизайнера.
 • Розробка макету. Досвідчені дизайнери промальовують макет, який відповідає побажанням замовника та специфіці аудиторії, та передають на погодження.
 • Технічні роботи. Створення сайтів на кшталт візитки також включає програмування, верстку, оптимізацію та встановлення захисту від зломів.
 • Наповнення вмістом. У блоках готового інтернет-ресурсу розміщуються тексти відповідного спрямування.
 • Запуск проекту. Це завершальна стадія, що демонструє результат роботи професіоналів.

Окрім цього, досвідчені співробітники проводять тестування на помилки одразу після запуску сайту-візитки. Це дозволяє виявити можливі недоліки та налаштувати роботу веб-ресурсу. Клієнти «TOPSMM» можуть замовити сайт-візитку з просуванням. Це означає, що після створення проекту фахівці агентства продовжать роботу в напрямку СЕО-оптимізації під пошукові системи.


Що пропонують професіонали із INFOTOP?
Якщо потрібний якісний сайт-візитка, тоді варто звернутися за допомогою до фахівців нашого агентства. Команда досвідчених співробітників здатна створити інтернет-ресурс, який матиме наступні переваги:

 • Висока швидкість завантаження. Клієнти побачать інтерфейс вже через 3-6 секунд після переходу за посиланням у будь-якому браузері.
 • Адаптивність під гаджети. Сайт-візитка коректно відображатиметься на смартфонах, планшетах та інших гаджетах.
 • Унікальний дизайн. Дизайнери агенції пропонують індивідуальний підхід до розробки оформлення. В результаті клієнти одержують не шаблонний сайт, а стильне рішення, зроблене під персональні запити.
 • Високий рівень безпеки. Послуга сайт-візитка під ключ передбачає розробку спеціальної технології, яка захищає від зламування.
 • Зручна система керування. Замовнику не доведеться довго розумітися на адмініструванні інтернет-ресурсу.

Порадує клієнтів також доступна ціна сайту-візитки. Пропонуємо тарифи, які доступні для клієнтів із різним бюджетом.


Як замовити розробку сайту-візитки?
Команда спеціалістів діджитал-агенції INFOTOP з радістю допоможе у створенні ефективного інтернет-ресурсу. У нас можна недорого замовити розробку сайту-візитки та отримати оптимізований інструмент для поширення даних про бізнес серед потенційних клієнтів. Готовий ресурс відповідатиме заявленим запитам та вимогам пошукових систем.

Вартість сайту-візитки, особливості надання послуги та інші деталі можна уточнити у досвідченого менеджера за телефоном. У такому режимі також можна оформити замовлення послуг. Співробітник розповість про нюанси, а також запропонує вказати необхідні дані для заповнення заявки. Крім цього, клієнти можуть скористатися електронною формою зворотного зв’язку.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Сподіваємось, Вам сподобалось на сторінках нашого простору.

Запевняємо Вас — працювати з нами ще комфортніше ніж поглинати ламповий контент цього сайту! Якщо Ви чітко вирішили, що Вашому бізнесу необхідний потужний розвиток в соцмережах та інтернеті — Вам точно до нас. Отже, пишіть, телефонуйте, заходьте на чай!

images contact

ВАШІ КОНТАКТИ

ОБЕРІТЬ ПОСЛУГУ