Розробка корпоративного сайту від компанії TOPSMM - Замовити сайт для бізнесу
ГОЛОВНА

Розробка сайту компанії

hero images

Це можливість для компанії отримати онлайн-представництво свого бізнесу. Успішний корпоративний сайт буде актуальним протягом тривалого часу і дозволить активно залучати клієнтів, підвищуючи рівень їхньої лояльності.

Розробка сайту компанії
Оформлення корпоративного сайту

Кращою ідеєю при розробці корпоративних сайтів компанії буде використання в оформленні фірмового стилю компанії: логотипу, кольору та шрифтів. Такий підхід дозволить підвищити впізнаваність компанії в мережі, навіть, якщо у вас раніше не було онлайн-представництва.

Дизайн корпоративного сайту

Під час виготовлення корпоративного сайту, ми враховуємо сучасні правила UX дизайну для створення кращого досвіду взаємодіїкористувача з вашим ресурсом. У KOLORO ви можете замовити корпоративний сайт з адаптивним дизайном. Це наша гарантія адекватного відображення вашого сайту на будь-якому пристрої.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Наскільки це ефективно

Ваші реальні перспективи:

Зріст кількості підписників
Наявність якісного контенту
Впізнаваність бренду
Зріст прибутку від вашої сфери
В наших «пакетиках» повно рекламних чар

Навіщо просувати власний бізнес

Будь-який бізнес потребує серйозних вкладень. Якщо продумати стратегічний план розвитку та інвестувати у просування — кінцевим результатом стане активний зріст продажів та повна реалізація продукту.

Скільки це займе часу

— «А ось ми вже з вами аж 8 днів, а із 3 підписників кількість до 300 не зросла!»

Потрібно усвідомити, що просування — це регулярні послідовні дії, які не мають певного терміну.

В залежності від типу продукту, це може зайняти від місяця до пів року.

Головне — це прислухатись до порад наших SMM-сенсеїв.

«Хочу якісно, багато, дешево та швидко, можна»

Можливо, десь в іншій галактиці, на планеті рекламних чудес, сторінки просувають саме так. Виконання якісної роботи вимагає певного терміну часу та ресурсів.

INFO-TOP SMM пропонує👇🏻
Якісно
Вчасно
Поступово
Результативно

Які проблеми ми вирішуємо

Коли Ви придбали лиш один «пакетик», Ви одразу звільнили купу вільного часу, адже веденням сторінки тепер займаються справжні джедаї розробки, супергерої менеджменту, феї копірайтингу та чарівники дизайну!

А ви точно не шахраї

Наша компанія існує 5 років і ми завжди раді бачити вас в офісі за адресою Нижній Вал 19/21.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Наявність віртуального представництва є одним із конкурентних переваг бізнесу, а також можливістю покращити продаж продукту. Для реалізації зазначених цілей підійде повноцінний корпоративний сайт, на якому можна ознайомитись з товаром/послугами, дізнатися про компанію, а також оформити замовлення.

Розробка корпоративного сайту може виконуватися тільки командою професіоналів, які мають потрібний досвід. Знайти їх можете у діджитал-агенції INFOTOP. Співробітники компанії мають великий досвід створення оптимізованих сайтів для бізнесу і знають про актуальні алгоритми пошукових систем. Це дозволяє створювати ефективні інтернет-ресурси, які досягають поставленої мети.


Чому варто замовити створення сайту для бізнесу?
Замовити корпоративний сайт означає отримати основне або додаткове джерело прибутку. Інтернет-ресурс такого типу є деталізованим описом компанії та пропонованих послуг, підкріпленим можливістю здійснення цільової дії (замовлення, дзвінок, заповнення форми тощо).

Потрапляючи на такий сайт, покупець не тільки бачить товар, а ще може оцінити вигоди співпраці та дізнатися про детальну інформацію про підприємця. Такий підхід призводить до здійснення покупки, що дозволяє отримувати прибуток. Але, отримати подібні переваги можна, якщо розробка сайту для бізнесу буде виконана досвідченими фахівцями.


У яких випадках необхідно замовити корпоративний сайт?
Інтернет-ресурс такого типу є корисним інструментом для бізнесу. Крім цього, корпоративний сайт стане в нагоді в наступних ситуаціях:

 • випуск нового продукту чи проекту;
 • значне зростання обсягів компанії, з яким не впорається попередній інтернет-ресурс;
 • вихід компанії на міжнародний ринок;
 • невідповідність старого сайту новим тенденціям та напрямкам роботи фірми;
 • потреба в обслуговуванні клієнтів у режимі онлайн;
 • необхідність у інструменті, що приносить прибуток.

Окрім цього, розробка веб-сайту компанії необхідна у тому випадку, коли попередній інтернет-ресурс створено за допомогою конструктора, але вимоги до функціоналу зросли. У цьому випадку знадобиться багатосторінковий сайт із повноцінним функціоналом, що дозволяє продавати.


Якісна розробка веб-сайту компанії від INFOTOP
Якщо потрібна розробка сайту підприємства, зверніться до досвідчених співробітників. Головна наша перевага – комплексний професійний підхід до створення таких сайтів. Для цього підключається не один співробітник, а команда працівників. Розробка сайту для компанії виконується маркетологами, дизайнерами, аналітиками, розробниками та верстальниками.

Крім цього, призначається головний менеджер із проекту, а на фінальній стадії до роботи залучаються тестувальники. Командна робота досвідчених професіоналів дозволяє створити корпоративний сайт, який максимально підходить за заявленими вимогами замовника. Сам процес створення сайту для компанії ділиться на етапи:

 • вивчення особливостей бізнесу та аналіз продукту;
 • складання технічного завдання;
 • робота над створенням сайту;
 • тестування ресурсу;
 • запуск.

У кожному випадку роботи виконуються відповідно до індивідуальних особливостей, тому ціна створення сайту компанії може відрізнятись. Уточнити розцінки та деталі розробки можна під час консультації з менеджером.


Оформлення замовлення на розробку сайту
Звернувшись до агенції, отримайте вигідні умови співпраці та просте оформлення угоди. Щоб замовити розробку сайту компанії, потрібно звернутися до менеджерів. Використовуйте електронну форму зворотного зв’язку, пошту або номер телефону. Співробітники з радістю розкажуть про послуги, умови співпраці та ціни. Зверніться до INFOTOP і дізнайтеся, що означає замовити сайт для бізнесу у професіоналів!

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Сподіваємось, Вам сподобалось на сторінках нашого простору.

Запевняємо Вас — працювати з нами ще комфортніше ніж поглинати ламповий контент цього сайту! Якщо Ви чітко вирішили, що Вашому бізнесу необхідний потужний розвиток в соцмережах та інтернеті — Вам точно до нас. Отже, пишіть, телефонуйте, заходьте на чай!

images contact

ВАШІ КОНТАКТИ

ОБЕРІТЬ ПОСЛУГУ