Розкрутка Інстаграма – просування сторінки в інстаграм від компанії TOPSMM
ГОЛОВНА

Просування в Instagram

hero images

Instagram – одна з найпопулярніших соціальних мереж у світі. На даний момент у неї понад мільярд активних користувачів. Щодня «Інстаграмом» користується понад 500 мільйонів людей, а за добу вони завантажують понад 95 мільйонів фото.

Просування в Instagram
Переваги розкручування в «Інстаграм»

▪️можливість поєднання різних видів контенту: розважального, особистого, що продає тощо; ▪️зручне перенаправлення на сайт, де користувачі зроблять замовлення чи куплять товар; ▪️швидке інформування про акції, знижки та інші спеціальні пропозиції; ▪️прямі трансляції для особистого контакту з аудиторією; ▪️і ще один важливий плюс для бізнесу – великий відсоток платоспроможної аудиторії.

Просуватися в Instagram потрібно щоб:

▪️підвищити кількість дзвінків та заявок на сайті; ▪️збільшити продажі; ▪️налагодити зворотний зв'язок із клієнтами; ▪️заявити аудиторії про свій бренд; ▪️ сформувати лояльність користувачів до компанії/особистого бренду/▪ торгової марки та ін.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Наскільки це ефективно

Ваші реальні перспективи:

Зріст кількості підписників
Наявність якісного контенту
Впізнаваність бренду
Зріст прибутку від вашої сфери
В наших «пакетиках» повно рекламних чар

Навіщо просувати власний бізнес

Будь-який бізнес потребує серйозних вкладень. Якщо продумати стратегічний план розвитку та інвестувати у просування — кінцевим результатом стане активний зріст продажів та повна реалізація продукту.

Скільки це займе часу

— «А ось ми вже з вами аж 8 днів, а із 3 підписників кількість до 300 не зросла!»

Потрібно усвідомити, що просування — це регулярні послідовні дії, які не мають певного терміну.

В залежності від типу продукту, це може зайняти від місяця до пів року.

Головне — це прислухатись до порад наших SMM-сенсеїв.

«Хочу якісно, багато, дешево та швидко, можна»

Можливо, десь в іншій галактиці, на планеті рекламних чудес, сторінки просувають саме так. Виконання якісної роботи вимагає певного терміну часу та ресурсів.

INFO-TOP SMM пропонує👇🏻
Якісно
Вчасно
Поступово
Результативно

Які проблеми ми вирішуємо

Коли Ви придбали лиш один «пакетик», Ви одразу звільнили купу вільного часу, адже веденням сторінки тепер займаються справжні джедаї розробки, супергерої менеджменту, феї копірайтингу та чарівники дизайну!

А ви точно не шахраї

Наша компанія існує 5 років і ми завжди раді бачити вас в офісі за адресою Нижній Вал 19/21.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Професійне просування в Instagram

Маркетинг у соціальних мережах дозволяє використовувати найпопулярніший вид ресурсів для просування брендів, компаній, сайтів та вирішення супутніх бізнес-завдань. SMM допомагає:

 • підвищити лояльність аудиторії щодо бренду;
 • наростити трафік клієнтів;
 • підвищити впізнаваність бренду.

При цьому розкрутка Інстаграма має цілу низку переваг:

 • мінімальні вкладення – вартість просування швидко окупається;
 • величезна аудиторія, серед якої – значний відсоток представників ЦА;
 • можливість ретельного підбору користувачів для націлення;
 • простота формування іміджу бренду.

Розкрутка Instagram – це відмінне поєднання низької ціни послуги та ефективного просування облікового запису при невеликих витратах людського ресурсу. Інста просування доступне для всіх тематик, для будь-яких компаній, для різноманітних товарів та послуг. Практично немає таких тем, які було б неможливо розкрутити у найпопулярнішій соцмережі.

Просування сторінки в Інстаграмі: етапи

Як привести обліковий запис в Інсті до успіху? Роботу доведеться проводити поетапно:

 • розкрутити Інстаграм допоможе ретельний аналіз конкурентів;
 • Instagram розкручування неможливе без визначення цільової аудиторії;
 • необхідно створити контент-план та опрацювати контент;
 • наступний крок – залучення передплатників;
 • ведення Інстаграм безпосередньо пов’язане з рекламою, що таргетується.

Слід замовити рекламу у відомих блогерів із мільйонами передплатників – так про вас дізнаються потенційні клієнти. Скористайтеся сучасними методами розкручування – вивчайте залучення аудиторії, застосовуйте хештеги, позначки геолокації, працюйте над своїм іміджем. Ведення Інстаграма – це регулярний аналіз усіх інструментів просування, їх корекція, відстеження таких показників, як:

 • приріст передплатників;
 • залучення аудиторії та охоплення;
 • кількість переходів на сторінку;
 • приріст продажів.

Чи складно просувати сторінки в Інстаграм самостійно? Якщо у вас не бракує часу і є бажання освоїти СММ у короткий термін – проблем не виникне. Але ефективнішим буде рішення замовити професійне розкручування в Інсті під ключ у фахівців TOPSMM.

Чому б не заощадити? Все просто. Мало двічі на добу розміщувати пости у стрічці та лайкати своїх передплатників. SMM – це цілий комплекс заходів, жоден з яких не можна не брати до уваги. Кожен із етапів займає чимало часу і має виконуватися професійно. Складання контент плану та створення самого контенту, дотримання таймінгу, постійний аналіз роботи стратегії та своєчасне внесення коректив до неї, а також багато інших аспектів потребують професійного підходу.

Професійне розкручування та ведення Інстаграм
У Києві та Україні ми приймаємо замовлення на комплексне просування акаунтів у Instagram. Ви можете купити будь-який з пакетів послуг, орієнтуючись на вартість, наповненість, власні цілі та завдання. Наша команда виконає роботу з самого початку – появи ідеї, та реалізує її повністю, включаючи створення сторінки, її наповнення, розкручування та ведення. Замовити просування в Інсті легко – зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті.

Скільки коштує просування в Інстаграм
Одне з перших питань, яке ставлять клієнти SMM-агентств – вартість послуг. Варто розуміти, що ціна просування може змінюватись у досить широкому діапазоні. Залежить вона від таких параметрів, як тип облікового запису, мета його створення, методи просування, що використовуються. Створення стратегії з нуля та розкрутка під ключ обійдуться дорожче, ніж проведення маркетингового дослідження та адміністрування сторінки. Дізнайтесь точну вартість роботи, зв’язавшись із нашим співробітником.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Сподіваємось, Вам сподобалось на сторінках нашого простору.

Запевняємо Вас — працювати з нами ще комфортніше ніж поглинати ламповий контент цього сайту! Якщо Ви чітко вирішили, що Вашому бізнесу необхідний потужний розвиток в соцмережах та інтернеті — Вам точно до нас. Отже, пишіть, телефонуйте, заходьте на чай!

images contact

ВАШІ КОНТАКТИ

ОБЕРІТЬ ПОСЛУГУ