Просування Google Мій Бізнес - розкрутка в Google Maps від компанії TOPSMM
ГОЛОВНА

Просування в Google картах

hero images

Google Maps – це не просто інструмент для пошуку потрібного місця або вивчення того, що знаходиться поблизу. Цей сервіс може принести додатковий трафік на сайт та збільшити кількість дзвінків від потенційних клієнтів.

Google Карти розраховані на локальний бізнес. Якщо ваші потенційні клієнти – це люди, які знаходяться недалеко від вашого офісу або точки продажу в одному з вами місті – додайте компанію в Google Maps, щоб користувачам було простіше знайти вас.

Просування в Google картах

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Наскільки це ефективно

Ваші реальні перспективи:

Зріст кількості підписників
Наявність якісного контенту
Впізнаваність бренду
Зріст прибутку від вашої сфери
В наших «пакетиках» повно рекламних чар

Навіщо просувати власний бізнес

Будь-який бізнес потребує серйозних вкладень. Якщо продумати стратегічний план розвитку та інвестувати у просування — кінцевим результатом стане активний зріст продажів та повна реалізація продукту.

Скільки це займе часу

— «А ось ми вже з вами аж 8 днів, а із 3 підписників кількість до 300 не зросла!»

Потрібно усвідомити, що просування — це регулярні послідовні дії, які не мають певного терміну.

В залежності від типу продукту, це може зайняти від місяця до пів року.

Головне — це прислухатись до порад наших SMM-сенсеїв.

«Хочу якісно, багато, дешево та швидко, можна»

Можливо, десь в іншій галактиці, на планеті рекламних чудес, сторінки просувають саме так. Виконання якісної роботи вимагає певного терміну часу та ресурсів.

INFO-TOP SMM пропонує👇🏻
Якісно
Вчасно
Поступово
Результативно

Які проблеми ми вирішуємо

Коли Ви придбали лиш один «пакетик», Ви одразу звільнили купу вільного часу, адже веденням сторінки тепер займаються справжні джедаї розробки, супергерої менеджменту, феї копірайтингу та чарівники дизайну!

А ви точно не шахраї

Наша компанія існує 5 років і ми завжди раді бачити вас в офісі за адресою Нижній Вал 19/21.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

У пошуках методів просування, багато підприємців не беруть до уваги один дієвий інструмент – Google My Business. Головною перевагою цього способу є можливість залучити більше потенційних клієнтів з мінімальним вкладом. Щоб отримати бажаний результат, потрібно настроїти Google карти.

Зробити це можна самостійно. Але вигіднішим рішенням стане звернення за допомогою до досвідчених співробітників діджитал-агентства «TOPSMM». У нас можете замовити якісне просування в Google картах, результатом якого стане прискорення темпів розкрутки бізнесу та збільшення «гарячих» клієнтів.


Який потенціал мають Google карти?
Недооцінка зазначеного сервісу може дорого коштувати підприємцям та бізнесменам-початківцям. Експерти відзначають, що більшість сучасних клієнтів часто обирають магазини або сервіси, що надають поблизу. Google карти якраз допомагають знайти таке місце.

Інструмент має ряд функцій, корисних для просування:

  • Відгуки. Це особливо важлива функція, що впливає на просування компанії на Google картах. Наявність інформативних відгуків про компанію, що підкріплюють фотографіями та оцінками, підвищує шанси на розширення бази клієнтів.
  • Особистий обліковий запис Мій бізнес. Тут підприємець може розміщувати корисну інформацію про діяльність. Це можуть бути фотографії, корисні відео та навіть 3D-тури. В обліковому записі також вказується графік роботи компанії та можливі зміни в ньому на період свят. Завдяки цьому клієнт знаходить необхідну інформацію про фірму в одному місці, що дуже зручно і важливо для загального іміджу.
  • Блок, де вказано адресу компанії. Цей розділ також впливає на просування бренду в Google Maps. Заповнений блок дозволяє краще привертати увагу клієнтів.

Заповнення даних про фірму в обліковому записі Мій бізнес можна виконувати самостійно. Але найкращим рішенням стане звернення за допомогою до професіоналів «TOPSMM». Співробітники візьмуть турботи щодо заповнення полів на себе, і грамотно виконають просування в Google бізнес.


Як відбувається розкрутка в Google картах?
Сервіс Google карт може стати додатковим джерелом цільового трафіку. Але для цього потрібно докласти чимало зусиль. Агенція «TOPSMM» пропонує професійну допомогу у цьому питанні. В рамках послуги виконується налаштування карт Google, а також інші завдання:

  • Додавання фото та відеоконтенту. Наявність фотографій та відео, що характеризують компанію, підвищує довіру клієнтів.Крім цього, фото та відео покращують ранжування.
  • Написання постів. Через такі записи клієнти дізнаються про нові надходження товару, вигідні пропозиції та діючі акції. Відповідно, підвищується ймовірність здійснення конверсії.
  • Заповнення картки. Розкрутка Google Maps також включає внесення актуальних даних про підприємство в картку компанії. Це стосується графіка роботи, розташування, контактних даних тощо.
  • Робота із зворотним зв’язком. Для просування важливо мати відгук від клієнтів у формі відгуків. Співробітники агентства візьмуть на себе роботу зі зворотним зв’язком і допоможуть з додаванням природних відгуків від реальних клієнтів.Чому варто замовити розкрутку Google Maps у INFOTOP?
Просування Google Мій бізнес – це досить складний процес, що вимагає особливих знань та досвіду налаштувань подібних сервісів. Якщо ви не стикалися з подібними інструментами, варто звернутися до команди професіоналів нашого агентства.

Співробітники допоможуть налаштувати Google карти, і заповнити дані, необхідні для покращення ранжування. Щоб дізнатися про деталі, достатньо зв’язатися з менеджерами по телефону або залишити заявку на сайті.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Сподіваємось, Вам сподобалось на сторінках нашого простору.

Запевняємо Вас — працювати з нами ще комфортніше ніж поглинати ламповий контент цього сайту! Якщо Ви чітко вирішили, що Вашому бізнесу необхідний потужний розвиток в соцмережах та інтернеті — Вам точно до нас. Отже, пишіть, телефонуйте, заходьте на чай!

images contact

ВАШІ КОНТАКТИ

ОБЕРІТЬ ПОСЛУГУ