Розкрутка Фейсбук - вартість реклами на Facebook - TOPSMM
ГОЛОВНА

Просування у Facebook

hero images

Facebook відкриває величезні можливості перед представниками малого, середнього та навіть великого бізнесу, адже використовуючи всі запропоновані інструменти можна швидко та ефективно просувати свою справу, збільшити продажі та прибуток. Ще важливим фактором Facebook є нижча ціна за залученого покупця.

Просування у Facebook

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Наскільки це ефективно

Ваші реальні перспективи:

Зріст кількості підписників
Наявність якісного контенту
Впізнаваність бренду
Зріст прибутку від вашої сфери
В наших «пакетиках» повно рекламних чар

Навіщо просувати власний бізнес

Будь-який бізнес потребує серйозних вкладень. Якщо продумати стратегічний план розвитку та інвестувати у просування — кінцевим результатом стане активний зріст продажів та повна реалізація продукту.

Скільки це займе часу

— «А ось ми вже з вами аж 8 днів, а із 3 підписників кількість до 300 не зросла!»

Потрібно усвідомити, що просування — це регулярні послідовні дії, які не мають певного терміну.

В залежності від типу продукту, це може зайняти від місяця до пів року.

Головне — це прислухатись до порад наших SMM-сенсеїв.

«Хочу якісно, багато, дешево та швидко, можна»

Можливо, десь в іншій галактиці, на планеті рекламних чудес, сторінки просувають саме так. Виконання якісної роботи вимагає певного терміну часу та ресурсів.

INFO-TOP SMM пропонує👇🏻
Якісно
Вчасно
Поступово
Результативно

Які проблеми ми вирішуємо

Коли Ви придбали лиш один «пакетик», Ви одразу звільнили купу вільного часу, адже веденням сторінки тепер займаються справжні джедаї розробки, супергерої менеджменту, феї копірайтингу та чарівники дизайну!

А ви точно не шахраї

Наша компанія існує 5 років і ми завжди раді бачити вас в офісі за адресою Нижній Вал 19/21.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Реклама у Facebook: просувайтеся ефективно

Мільярдна аудиторія Фейсбук – чудове поле діяльності для просування бізнесу. Причому розкручувати можна компанії з різними напрямками роботи. Реклама Facebook допоможе продати будь-яку послугу чи товар. Головне – грамотно підійти до розробки маркетингової стратегії.

Таргетована реклама у Facebook працюватиме на результат лише в тому випадку, якщо настроєна професіоналами. Що являє собою цей вид розкручування?

Таргетована реклама на Facebook – це оголошення, які будуть показуватись у стрічці користувачів, профіль яких відповідає виставленим фахівцем параметрам. Серед таргетів можуть бути стать і вік, геолокація, освіта, місце роботи, хобі та ін. На рекламу у фейсбук вартість доступна і дозволить розширити спектр послуг, що використовуються.

Таргетована реклама Facebook: основні цілі
Чому варто замовити просування своєї сторінки в найпопулярнішій соціальній мережі методом націлення? Така реклама має кілька важливих цілей:

  • трафік – збільшення відвідуваності вашої сторінки, причому користувачами, які можуть стати клієнтами;
  • формування впізнаваності бренду та збільшення охоплення аудиторії;
  • залучення, що використовується для розкручування публікації та отримання максимальної кількості відгуків;
  • установки програми, що зробить ваш продукт більш затребуваним;
  • збільшення кількості переглядів відеоконтенту;
  • генерація лідів, що допомагає проаналізувати попит товару;
  • конверсії, спрямовані на аналіз користувачів, котрі відвідали сайт.

Серед цілей таргетингової реклами у Facebook також варто відзначити збільшення продажу товарів з каталогу (найбільш ефективно для інтернет-магазинів) та залучення користувачів до листування у месенджерах.

Вартість реклами у Фейсбуці
Скільки коштує купити послугу SMM? І в Києві, і по всій Україні ціна такої роботи варіюється в досить широкому діапазоні. Якщо вам потрібна реклама у Фейсбуці ціна буде залежати від обсягу та термінів виконання робіт, стану сторінки, використовуваних методів націлення.

Як налаштувати рекламу у Фейсбук?
Якщо ви хочете налаштувати рекламу у Facebook самостійно, скористайтесь Ads Manager. Необхідно буде вказати мету кампанії, дати їй назву, позначити назвою оголошення. Визначте бюджет кампанії та її терміни. Наступний етап – настроювання аудиторій із зазначенням соціально-демографічних параметрів.

Подальше налаштування передбачає створення зв’язків – вказівку користувачів, яким може бути показана реклама (передплатники, друзі передплатників, учасники заходів тощо). Робота з плейсментом, оптимізацією, параметрами показу оголошень, їх складання та запуск у роботу – завдання непрості.

Як бачите, те, якою буде ваша реклама у Фейсбуці, вартість її, ефективність – всі ці характеристики безпосередньо залежать від того, як будуть проведені перші етапи налаштування. Якщо у вас є час та бажання, налаштувати кампанію можна самостійно. Але здебільшого реклама на Фейсбук, ціна якої порівняно невисока, буде максимально ефективною, якщо нею займаються фахівці.

Як замовити рекламу у Фейсбуці

Послуги Creative Digital Agency TOPSMM – це якісна реклама Facebook, що таргетує, ціна на будь-який бюджет і гарантія результату. Наша команда спеціалізується на розкручуванні в соцмережах та виконує цю роботу з урахуванням найдрібніших нюансів. Бажаєте отримати якісний результат? Довіряйте вирішення завдань професіоналам. Для замовлення послуги, зв’яжіться з нами за телефоном або за допомогою сайту. Після узгодження деталей ви дізнаєтесь, якими будуть реклама Фейсбук, ціна, терміни та інші складові.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Сподіваємось, Вам сподобалось на сторінках нашого простору.

Запевняємо Вас — працювати з нами ще комфортніше ніж поглинати ламповий контент цього сайту! Якщо Ви чітко вирішили, що Вашому бізнесу необхідний потужний розвиток в соцмережах та інтернеті — Вам точно до нас. Отже, пишіть, телефонуйте, заходьте на чай!

images contact

ВАШІ КОНТАКТИ

ОБЕРІТЬ ПОСЛУГУ