Просування сайту в соціальних мережах - SMM просування - TOPSMM
ГОЛОВНА

Просування сайтів

hero images

Пошукове просування підходить для всіх ніш бізнесу: від роздрібного продажу та надання послуг до виробництва промислового обладнання та розробки інженерних проектів.

Понад 90% трафіку припадає на сайти, що знаходяться на першій сторінці видачі, при цьому позиції з ТОП-3 отримують близько 80% переходів.

Просування сайтів

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Наскільки це ефективно

Ваші реальні перспективи:

Зріст кількості підписників
Наявність якісного контенту
Впізнаваність бренду
Зріст прибутку від вашої сфери
В наших «пакетиках» повно рекламних чар

Навіщо просувати власний бізнес

Будь-який бізнес потребує серйозних вкладень. Якщо продумати стратегічний план розвитку та інвестувати у просування — кінцевим результатом стане активний зріст продажів та повна реалізація продукту.

Скільки це займе часу

— «А ось ми вже з вами аж 8 днів, а із 3 підписників кількість до 300 не зросла!»

Потрібно усвідомити, що просування — це регулярні послідовні дії, які не мають певного терміну.

В залежності від типу продукту, це може зайняти від місяця до пів року.

Головне — це прислухатись до порад наших SMM-сенсеїв.

«Хочу якісно, багато, дешево та швидко, можна»

Можливо, десь в іншій галактиці, на планеті рекламних чудес, сторінки просувають саме так. Виконання якісної роботи вимагає певного терміну часу та ресурсів.

INFO-TOP SMM пропонує👇🏻
Якісно
Вчасно
Поступово
Результативно

Які проблеми ми вирішуємо

Коли Ви придбали лиш один «пакетик», Ви одразу звільнили купу вільного часу, адже веденням сторінки тепер займаються справжні джедаї розробки, супергерої менеджменту, феї копірайтингу та чарівники дизайну!

А ви точно не шахраї

Наша компанія існує 5 років і ми завжди раді бачити вас в офісі за адресою Нижній Вал 19/21.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

SMM просування сайтів у соціальних мережах

Соціальні мережі дуже швидко стали неодмінною частиною звичайного життя користувачів Інтернету. Вони замінили собою цілий комплекс ресурсів. Тут дізнаються новини, діляться важливими та не дуже подіями, спілкуються, шукають нових друзів, зберігають фото та відео. Соцмережі сьогодні використовують не лише представники молодшого покоління, а й ті люди, які вже давно знайшли своє місце у житті. Завдяки такій популярності та поширенню соцмереж саме вони стали одним з тих ресурсів, які можуть найефективніше використовуватися для розкрутки бізнесу та сайтів.

Просування сайту в соціальних мережах – відносно новий вид розкручування веб-сторінок в Інтернеті, тому для того, щоб ваша робота виявилася максимально результативною, необхідно уважно вивчити основні засади цього виду smm. Працювати доведеться у двох напрямках:

  • підготувати сайт для користувачів соціальних мереж;
  • оптимізувати власний профіль, підібрати методи розкручування, продумати контент план.

Чи варто відмовлятися від такої послуги, як просування сайтів у соціальних мережах? В Україні, як і в багатьох країнах світу, СММ посідає одне з перших місць у рейтингу найактуальніших та найефективніших методів розкручування. Просування сайту в соцмережах дозволяє охопити ту аудиторію, яка не є в інших місцях – не читає журнали і не дивиться телевізор, рідко звертає увагу на банери на вулицях та інші маркетингові ходи. Соцмережі стрімко завойовують світ і саме вони сьогодні є найкращим вибором для презентації себе та своєї продукції.


Особливості розкрутки сайтів у соціальних мережах
Рішення ухвалене і ви виходите в соцмережі? Зупиніться, адже мало просто створити обліковий запис. Насамперед необхідно оптимізувати сайт під вимоги нового місця розміщення. Додайте кнопки «поділитися» з активними посиланнями на найпопулярніші соцмережі (Instagram, Facebook, YouTube та ін.). Тепер для того, щоб поділитися контентом, не треба робити безліч дій. Достатньо клацнути на іконку.

Наступний етап – налаштування віджетів, які зв’яжуть сайт та його аналог у соцмережах. Таким чином люди, які випадково потрапили на сайт, з більшою ймовірністю перейдуть у паблік і стануть його передплатниками. Вони побачать ваші новини у своїх стрічках, дізнаються про акції та заплановані заходи. Віджети стануть своєрідною рекламою вашого паблика – вони відобразять кількість ваших передплатників, розкажуть відвідувачам, чи є серед них їхні друзі.

Потім знадобиться використовувати спеціальні протоколи для покращення зовнішнього вигляду ваших постів та їх структури, скласти контент план для наповнення облікового запису лише ефективними публікаціями, використовувати SEO, хештеги, організувати роботу з передплатниками. Завдань чимало, але і результату варто очікувати відмінний. Немає часу займатися розкручуванням в соцмережах? Довірте вирішення цього завдання «спеціально навченим людям».


Як замовити просування сайтів у соцмережах?
Creative Digital Agency INFOTOP – агентство, основним напрямком роботи якого є просування сайтів та бізнесів у соціальних мережах. Ми знаємо все про цей метод розкручування і не витрачаємо час на вивчення основ. Працюючи з нами, ви співпрацюєте з професіоналами, які гарантують результат.

Для наших замовників – прийнятна вартість послуг, оперативне вирішення задач та гарантовано високий результат. Все це ви можете отримати і в Києві, і в інших регіонах за доступною ціною. Чи готові обговорити ваш вихід у соцмережі? Напишіть нам або скористайтесь телефоном.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Сподіваємось, Вам сподобалось на сторінках нашого простору.

Запевняємо Вас — працювати з нами ще комфортніше ніж поглинати ламповий контент цього сайту! Якщо Ви чітко вирішили, що Вашому бізнесу необхідний потужний розвиток в соцмережах та інтернеті — Вам точно до нас. Отже, пишіть, телефонуйте, заходьте на чай!

images contact

ВАШІ КОНТАКТИ

ОБЕРІТЬ ПОСЛУГУ