Комплексне просування інтернет магазину від компанії TOPSMM, вартість
ГОЛОВНА

Просування інтернет магазину

hero images

Комплекс дій в інтернет-маркетингу, спрямований на популяризацію інтернет-магазину в пошукових системах шляхом внутрішньої та зовнішньої оптимізації інтернет магазину під ключові слова для збільшення кількості відвідувань магазину з метою подальшої монетизації трафіку.

Просування інтернет магазину
Дії при просуванні інтернет-магазину можна розділити на 2 види:

▪️Довгострокові інвестиції в рекламу (SEO та робота над брендом); ▪️Короткострокові рекламні інвестиції (всі види реклами з оплатою за трафік).

Ціна на просування інтернет магазину залежить від:

▪️Числа мовних версій на сайті; ▪️Мови та регіону; ▪️Числа категорій та підкатегорій товарів; ▪️Складнощі ніші інтернет магазину.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Наскільки це ефективно

Ваші реальні перспективи:

Зріст кількості підписників
Наявність якісного контенту
Впізнаваність бренду
Зріст прибутку від вашої сфери
В наших «пакетиках» повно рекламних чар

Навіщо просувати власний бізнес

Будь-який бізнес потребує серйозних вкладень. Якщо продумати стратегічний план розвитку та інвестувати у просування — кінцевим результатом стане активний зріст продажів та повна реалізація продукту.

Скільки це займе часу

— «А ось ми вже з вами аж 8 днів, а із 3 підписників кількість до 300 не зросла!»

Потрібно усвідомити, що просування — це регулярні послідовні дії, які не мають певного терміну.

В залежності від типу продукту, це може зайняти від місяця до пів року.

Головне — це прислухатись до порад наших SMM-сенсеїв.

«Хочу якісно, багато, дешево та швидко, можна»

Можливо, десь в іншій галактиці, на планеті рекламних чудес, сторінки просувають саме так. Виконання якісної роботи вимагає певного терміну часу та ресурсів.

INFO-TOP SMM пропонує👇🏻
Якісно
Вчасно
Поступово
Результативно

Які проблеми ми вирішуємо

Коли Ви придбали лиш один «пакетик», Ви одразу звільнили купу вільного часу, адже веденням сторінки тепер займаються справжні джедаї розробки, супергерої менеджменту, феї копірайтингу та чарівники дизайну!

А ви точно не шахраї

Наша компанія існує 5 років і ми завжди раді бачити вас в офісі за адресою Нижній Вал 19/21.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Грамотна розкрутка інтернет-магазину є запорукою успішного продажу. В результаті виконання зазначених дій підвищується рейтинг, збільшуються продажі, а також покращується видимість сайту. Але досягти таких результатів можна лише у разі звернення за допомогою до професіоналів. Якщо хочете, щоб ваш інтернет-магазин потрапив у ТОП видачі пошукових систем і приносив прибуток, зверніться до «TOPSMM».

В агентстві працюють професіонали, які виконують грамотне пошукове просування для сайтів інтернет-магазинів будь-якої складності. Кожному клієнту забезпечується індивідуальний підхід та розширений аналіз бізнесу. Завдяки всебічному вивченню, а також використанню ефективних методів розкручування вдається не лише покращити позиції сайту, а й підвищити впізнаваність бренду.


Які результати дає просування інтернет-магазину?
Інтернет-магазин є комерційним сайтом, на який клієнти потрапляють в результаті введення в рядку пошуку тематично схожих з сайтом ключових запитів. Це відбувається набагато частіше, якщо сайт перебуватиме на перших позиціях у видачі пошукових систем. Подібна особливість є головною причиною, через яку потрібно SEO-просування для інтернет-магазину. Комплекс цих завдань сприяє тому, що на сайт приходять клієнти і не просто відвідувачі, а потенційні покупці.

З цього випливає перший результат, який дає оптимізація – залучення цільового трафіку. Крім цього, СЕО-просування інтернет-магазину допомагає досягти інших цілей:

 • Підвищення впізнаваності. Часте влучення інтернет-магазину в поле зору користувачів сприяє мимовільному запам’ятовуванню деяких особливостей, символіки чи продуктів. Надалі це дозволить сформувати довіру до інтернет-ресурсу.
 • Збільшення кількості продажів. Комплексне просування інтернет-магазину є частиною маркетингової стратегії, яка спрямована на зростання продажу та збільшення прибутку. Внаслідок грамотної оптимізації підвищується кожен середній чек.
 • Зростання відвідуваності. Просування інтернет-магазину з трафіку забезпечує збільшення кількості потенційних клієнтів. Це відбувається через те, що інтернет-ресурс потрапляє на перші позиції в пошукових системах.
 • Поліпшення конверсії. Показник конверсії показує співвідношення числа користувачів, які вчинили цільову дію на сайті до загальної кількості користувачів. В результаті виконання дій щодо просування, цей показник значно збільшується.

Крім цього, розкручування інтернет-магазину з нуля розраховане на тривалу перспективу. Методи, що використовуються, спрямовані на поступове поліпшення показників зі збереженням такої тенденції в майбутньому.


Що включає SEO-просування для інтернет-магазину?
Послуга з просування інтернет-магазину має комплексний характер і включає роботу в кількох напрямках. Вона виконується у кілька етапів. Перший включає роботи наступних видів:

 • вивчення сайту та продукту;
 • пошук конкурентів;
 • складання семантичного ядра;
 • оптимізація серверів;
 • проведення технічного аудиту;
 • покращення швидкості роботи сайту;
 • оптимізація структури;
 • і багато іншого.

Крім цього, аналізується наявний контент і нарощується маса посилань. Другий етап просування інтернет-магазину включає розширення семантичного ядра, пошук додаткових джерел трафіку та багато іншого. У вартість просування інтернет-магазину входить також збільшення лідів та підвищення конверсії. Такі види робіт проводяться третьому етапі оптимізації.

Наступним етапом є комплексне тестування веб-ресурсу. Клієнти, які вирішили замовити просування інтернет-магазину, мають змогу побачити результат виконаної роботи під час тестування. По завершенню слідують також рекомендації щодо покращення конверсії. На цьому завдання працівників не закінчується. Надалі вони працюють над покращенням якості сервісу та підвищенням продажів.


Ефективне розкручування інтернет-магазину від INFOTOP
Діджитал-агентство надає комплекс послуг для підприємців, які ведуть бізнес онлайн-форматі. У нас можна замовити створення та просування інтернет-магазину, а також низку додаткових послуг, що дозволяють підвищити впізнаваність та продаж. У процесі використовуємо дієві методи та новітні технології, що дозволяють досягати вражаючих результатів.

Тип ресурсу не має значення. Працюємо з інтернет-магазинами різного профілю та враховуємо особливості кожного напряму при розробці рекомендацій та способів просування. Якщо залишилися питання щодо SEO-просування або хочете дізнатися ціну розкручування інтернет-магазину, звертайтесь безпосередньо до менеджерів. Для цього можна використовувати електронну форму на сайті чи номер телефону.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Сподіваємось, Вам сподобалось на сторінках нашого простору.

Запевняємо Вас — працювати з нами ще комфортніше ніж поглинати ламповий контент цього сайту! Якщо Ви чітко вирішили, що Вашому бізнесу необхідний потужний розвиток в соцмережах та інтернеті — Вам точно до нас. Отже, пишіть, телефонуйте, заходьте на чай!

images contact

ВАШІ КОНТАКТИ

ОБЕРІТЬ ПОСЛУГУ