Оптимізація сайту від компанії TOPSMM
ГОЛОВНА

Оптимізація сайту

hero images

Це комплекс дій над сайтом з метою покращення його видимості у пошукових системах шляхом внутрішньої оптимізації під ключові слова для подальшої монетизації трафіку з пошукових систем.

Оптимізація сайту
НАВІЩО ОПТИМІЗУВАТИ СВІЙ САЙТ?

Це ключовий етап та комплекс важливих робіт, спрямованих на розкручування ресурсу. У 99% випадків вона дає ефективний результат. І важливою її складовою є внутрішня оптимізація. Саме вона дозволяє довести сайт до технічної досконалості. Після проведення комплексу робіт ресурс піднімається у списку пошукової видачі, займає лідируючі позиції. А на додачу: активний трафік, лояльне ставлення пошукових роботів, довіра та благодушність ЦА.

СКІЛЬКИ ЧАСУ ЗАЙМАЄ ОПТИМІЗАЦІЯ?

Перші оптимізаційні зміни зазвичай закриваються протягом 2-4 тижнів з початку співпраці. Однак багато залежить від розміру сайту, кількості ключових фраз або індивідуальних уподобань клієнтів.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Наскільки це ефективно

Ваші реальні перспективи:

Зріст кількості підписників
Наявність якісного контенту
Впізнаваність бренду
Зріст прибутку від вашої сфери
В наших «пакетиках» повно рекламних чар

Навіщо просувати власний бізнес

Будь-який бізнес потребує серйозних вкладень. Якщо продумати стратегічний план розвитку та інвестувати у просування — кінцевим результатом стане активний зріст продажів та повна реалізація продукту.

Скільки це займе часу

— «А ось ми вже з вами аж 8 днів, а із 3 підписників кількість до 300 не зросла!»

Потрібно усвідомити, що просування — це регулярні послідовні дії, які не мають певного терміну.

В залежності від типу продукту, це може зайняти від місяця до пів року.

Головне — це прислухатись до порад наших SMM-сенсеїв.

«Хочу якісно, багато, дешево та швидко, можна»

Можливо, десь в іншій галактиці, на планеті рекламних чудес, сторінки просувають саме так. Виконання якісної роботи вимагає певного терміну часу та ресурсів.

INFO-TOP SMM пропонує👇🏻
Якісно
Вчасно
Поступово
Результативно

Які проблеми ми вирішуємо

Коли Ви придбали лиш один «пакетик», Ви одразу звільнили купу вільного часу, адже веденням сторінки тепер займаються справжні джедаї розробки, супергерої менеджменту, феї копірайтингу та чарівники дизайну!

А ви точно не шахраї

Наша компанія існує 5 років і ми завжди раді бачити вас в офісі за адресою Нижній Вал 19/21.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

У бізнесі вже давно спостерігається тенденція переходу в режим онлайн. Головною причиною цього є широке коло можливостей для підприємців та компаній. Але щоб відчути переваги роботи через інтернет, необхідно вивести сайт на перші позиції в пошуковій видачі.

Оптимальним рішенням у цьому випадку стане оптимізація веб-сайту. Замовити послугу можна у нашому агентстві. Пропонуємо комплексний підхід до виконання завдання, ретельне вивчення індивідуальних характеристик бренду компанії та якісний результат, що працює на перспективу.

Навіщо потрібна СЕО-оптимізація?

Пошукова оптимізація передбачає роботу у кількох напрямках. Це з особливостями індексації в пошукових системах. Кожна з них має особливий алгоритм та критерії визначення надійності інтернет-ресурсу. Щоб інтернет-ресурс відповідав зазначеним критеріям, необхідно виконувати якісне просування сайтів.

Без знання таких нюансів та проведення комплексу зазначених робіт навіть найекспертніший блог із цінною інформацією не зможе потрапити на перші позиції у видачі. Пошукова оптимізація сайту в таких умовах є єдиним вірним рішенням. Послуга спрямована на досягнення таких цілей:

 • підвищення якості текстового заповнення;
 • покращення технічної сторони інтернет-ресурсу;
 • створення комфортного інтерфейсу користувача;
 • залучення рекомендацій із інших надійних джерел.

Якісна оптимізація сайту, в процесі якої опрацьовані головні напрямки, покращує показники сайту та позитивно впливає на сайт в цілому. Підвищується кількість цільових клієнтів, розширюється аудиторія, зростають повторні відвідування, покращуються показники конверсії сторінок, а також підвищується впізнаваність бренду.

Як виконується СЕО-оптимізація?

Оптимізація сайту під пошукові системи є досить складним і трудомістким процесом, що вимагає профільних знань і умінь. Самостійно впоратися з таким завданням непросто, до того ж помилки у цій сфері коштують дорого. Щоб уникнути таких наслідків, варто замовити оптимізацію сайту. Кваліфіковані співробітники «TOPSMM» забезпечать індивідуальний підхід та проведуть комплекс необхідних завдань по сайту.

У процесі роботи над сайтом виконуються такі дії:

 • вивчається стан майданчика;
 • виділяються перспективні напрями;
 • складається план розвитку сайту;
 • аналіз ніші та існуючих конкурентів;
 • визначення інтересів та проблем потенційної аудиторії (вивчаються запити клієнтів);
 • розробка нових сторінок під групи найпопулярніших запитів.

На основі отриманих даних та результатів проведеної роботи виконується оптимізація сторінок сайту. Подібний підхід забезпечує отримання бажаних результатів та працює на перспективу. Надалі фахівцям необхідно лише коригувати стратегію. Результат у майбутньому покращуватиметься, а продажі активно зростатимуть.

Що пропонує «TOPSMM»?

Наша компанія пропонує послуги з оптимізації, здатні зробити із стандартного сайту дієвий інструмент продажу. Щоб досягти бажаних результатів, фахівці виконують комплекс завдань:

 • Аналіз ситуації над ринком. Щоб оптимізація сайтів у пошукових системах дала позитивний результат, необхідно розпочинати підготовчі процедури. У разі співробітники діджитал-агентства ретельно аналізують нішу і прямих і непрямих конкурентів. Отримана інформація допоможе вибрати правильну стратегію.
 • Вивчення сайту. Після вивчення ситуації на ринку, слідує стадія аналізу показників та особливостей сайту. Якщо сайт вже існує і наповнений контентом, то співробітники тестують швидкість завантаження, виявляють технічні помилки та проблемні зони.
 • Формування семантики. У цьому випадку є 2 варіанти – збір семантики з нуля та розширення існуючого семантичного ядра.
  Внутрішня оптимізація сайту Це дії, спрямовані на покращення стану сайту. Сюди входить робота з юзабіліті, контентом, структурою та іншими аспектами.

Окрім цього, послуга передбачає зовнішню оптимізацію. Завдання такого типу передбачають нарощування маси посилань за допомогою текстів, розміщених на сторонніх ресурсах.

Чому варто замовити послуги у «TOPSMM»?

Бажаєте залучити клієнтів, підвищити прибуток і зробити бренд впізнаваним? Тоді вам потрібна якісна внутрішня та зовнішня оптимізація сайту. Такі послуги на професійній основі пропонують кваліфіковані співробітники «TOPSMM».
Звернувшись до нас, Ви отримаєте низку переваг:

 • якісний сервіс;
 • індивідуальний підхід;
 • увага до деталей;
 • доступні тарифи.

Щоб замовити оптимізацію сайту за доступною вартістю, необхідно зв’язатися з менеджерами або залишити заявку на сайті.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Сподіваємось, Вам сподобалось на сторінках нашого простору.

Запевняємо Вас — працювати з нами ще комфортніше ніж поглинати ламповий контент цього сайту! Якщо Ви чітко вирішили, що Вашому бізнесу необхідний потужний розвиток в соцмережах та інтернеті — Вам точно до нас. Отже, пишіть, телефонуйте, заходьте на чай!

images contact

ВАШІ КОНТАКТИ

ОБЕРІТЬ ПОСЛУГУ