Послуги крауд маркетингу від компанії TOPSMM - замовити розміщення крауд посилань
ГОЛОВНА

Крауд маркетинг (лінкбілдінг)

hero images

Збільшення кількості посилань на ваш веб-ресурс із сторонніх сайтів. Це широке поняття передбачає комплекс дій, спрямованих на аналіз та вибір хороших сайтів-донорів для покращення результатів ранжування, підвищення авторитетності ресурсу та залучення лояльного цільового трафіку.

Крауд маркетинг (лінкбілдінг)
Навіщо треба лінкбілдинг?

Лінкбілдинг - один з найважливіших напрямків у просуванні сайтів. У конкурентних тематиках Google за інших рівних умов вище буде той сайт, який більш ефективно просувається посиланнями. При цьому в лінкбілдінг дуже важливо проводити експерименти, щоб точно знати, що працює, а що ні.

Чи важливий вік посилань?

Важливий. Чим довше посилання існує, тим вище ймовірність того, що пошуковий механізм "повірить" у її природне походження. Деякі сайти зникають, тимчасово або назавжди, отримані посилання стають неробочими, відбувається «миготіння» у лінку профілю сайту. Все це негативні сигнали для пошукових систем. Найкраще рішення – це отримати посилання, які матимуть довге життя.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Наскільки це ефективно

Ваші реальні перспективи:

Зріст кількості підписників
Наявність якісного контенту
Впізнаваність бренду
Зріст прибутку від вашої сфери
В наших «пакетиках» повно рекламних чар

Навіщо просувати власний бізнес

Будь-який бізнес потребує серйозних вкладень. Якщо продумати стратегічний план розвитку та інвестувати у просування — кінцевим результатом стане активний зріст продажів та повна реалізація продукту.

Скільки це займе часу

— «А ось ми вже з вами аж 8 днів, а із 3 підписників кількість до 300 не зросла!»

Потрібно усвідомити, що просування — це регулярні послідовні дії, які не мають певного терміну.

В залежності від типу продукту, це може зайняти від місяця до пів року.

Головне — це прислухатись до порад наших SMM-сенсеїв.

«Хочу якісно, багато, дешево та швидко, можна»

Можливо, десь в іншій галактиці, на планеті рекламних чудес, сторінки просувають саме так. Виконання якісної роботи вимагає певного терміну часу та ресурсів.

INFO-TOP SMM пропонує👇🏻
Якісно
Вчасно
Поступово
Результативно

Які проблеми ми вирішуємо

Коли Ви придбали лиш один «пакетик», Ви одразу звільнили купу вільного часу, адже веденням сторінки тепер займаються справжні джедаї розробки, супергерої менеджменту, феї копірайтингу та чарівники дизайну!

А ви точно не шахраї

Наша компанія існує 5 років і ми завжди раді бачити вас в офісі за адресою Нижній Вал 19/21.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Крауд-маркетинг – це один з найбільш ефективних способів впливу на потенційну аудиторію. Суть полягає в тому, що зацікавлений клієнт отримує рекомендацію від досить покупця, в якій органічно розміщені крауд-посилання на інтернет-магазин або компанію, що надає послуги.

Подібний формат особливо привертає увагу клієнтів, оскільки має м’який рекомендаційний характер. Зацікавлена ​​людина отримує пораду від реальної людини, а чи не агресивну рекламу. Якщо хочете оцінити вигоди такого способу просування та замовити розміщення крауд-посилань, зверніться до діджитал-агенції INFOTOP.


У чому особливості крауд-маркетингу?
Зазначений метод сприяє підвищенню інтересу потенційних покупців до компанії через форуми, соціальні мережі, опитувальники та відгукники. Тут розміщуються крауд-посилання для просування сайту, які вписуються в текст коментарів чи відповідей. Це не просто «лінки», а посилання, які мають релевантне «оформлення».

Вони подаються в контексті оповідань людей про свій досвід використання продукту та основні переваги. Така подача викликає довіру у потенційної аудиторії, внаслідок чого компанія набуває нових клієнтів, а також досягає наступних цілей:

 • встановлення комунікації із майбутніми клієнтами;
 • поява цільової лідогенерації;
 • підвищення позицій бренду у результатах видачі пошукових систем;
 • отримання зворотний зв’язок від аудиторії;
 • створення бездоганної репутації та позитивного іміджу.

Крім цього, крауд ​​по форумах сприяє нарощуванню посилальної маси, подібно до зовнішньої СЕО-оптимізації.


Які існують види крауд-посилань?
Замовникам, які бажають придбати крауд-посилання, потрібно спочатку розібратися з різновидами таких посилань. До покупки доступні такі види посилань:

 • відкритого/закритого типу;
 • згадки;
 • прямі посилання;
 • анкорні/безанкорні.

Кожен різновид посилань підбирається з урахуванням особливостей бізнесу, формату комунікації та інших нюансів. Без допомоги досвідчених фахівців підібрати та розмістити крауд-посилання складно. Потрібних результатів можна досягти, скориставшись послугами агенції INFOTOP.


Як запускається крауд-маркетинг?
Досвідчені працівники пропонують комплексний підхід. Послуги крауд-маркетингу включають виконання таких завдань:

 • пошук тематичних форумів, блогів, сайтів, де відбуваються обговорення, та спільнот у соціальних мережах (у процесі перевіряється дата оновлень);
 • формування природних текстів для коментарів та відповідей;
 • розміщення постів чи коментарів з посиланням на майданчику.

Перед початком робіт із замовником уточнюються деталі, а також погоджується ціна крауд-посилань та послуг. Вартість варіюється в залежності від різних факторів. До основних відносять тип майданчика, де розміщуватиметься текст, та тип тексту. Але, не варто думати, що дорога ціна стає запорукою успіху – при грамотному підході результат дають і дешеві крауд-посилання.


Переваги крауд-маркетингу INFOTOP
Вирішуючи використовувати зазначений метод просування, кожен замовник розраховує на поліпшення продажу та залучення більшої кількості покупців. Щоб отримати такий результат, варто звернутись до досвідчених співробітників агентства. У нас Ви можете замовити крауд-маркетинг на форумах і переконатися, що метод дійсно здатний покращувати ситуацію в бізнесі та залучати потенційних клієнтів.

Запорукою успіху є постійне вдосконалення навичок та методів роботи співробітників та впровадження новітніх технологій.

Крім цього, гарантуємо отримання таких переваг:

 • індивідуальний підхід;
 • якісний сервіс;
 • велика база майданчиків, де розміщуються крауд-посилання;
 • доступні тарифи.

Щоб дізнатися про вартість крауд-маркетингу, порядок надання послуг та інші деталі, зв’яжіться з менеджером по телефону. Співробітник роз’яснить деталі та допоможе оформити заявку.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Сподіваємось, Вам сподобалось на сторінках нашого простору.

Запевняємо Вас — працювати з нами ще комфортніше ніж поглинати ламповий контент цього сайту! Якщо Ви чітко вирішили, що Вашому бізнесу необхідний потужний розвиток в соцмережах та інтернеті — Вам точно до нас. Отже, пишіть, телефонуйте, заходьте на чай!

images contact

ВАШІ КОНТАКТИ

ОБЕРІТЬ ПОСЛУГУ