Створення Лендінгу від компанії TOPSMM - розробка Landing Page
ГОЛОВНА

Розробка Landing page

hero images

Цільовий односторінковий сайт, спрямований на те, щоб продати якийсь конкретний товар/послугу або привернути увагу аудиторії, сфокусувавши його на конкретній актуальній пропозиції. В межах однієї сторінки сайту розміщується кілька блоків, в яких ємно та змістовно розкриваються переваги вашої пропозиції, а також надається контактна та інша інформація.

Розробка Landing page
Передбачає виконання відвідувачем певних дій, таких як:

▪️Оформлення заявки на покупку; ▪️Введення контактної інформації; ▪️Підписка на розсилку; ▪️Реєстрація на основному сайті; ▪️Завантаження програми; ▪️Участь у голосуванні чи конкурсі.

Ідеально виконує такі завдання:

▪️Зробити акцент на одному товарі чи бренді із широкої лінійки ваших пропозицій. Відмінно підходить для інтернет-магазинів з великою кількістю товарів, серед яких з'являється особливо актуальна позиція; ▪️Зробити рекламу обмеженої низки послуг. Якщо ви пропонуєте невеликий спектр послуг, наприклад, продаєте лише одну категорію товарів або надаєте вузькоспеціалізовані послуги, то у створенні повноцінного сайту немає потреби — якісний односторінковий формат сайту дозволить привернути увагу до вашої основної пропозиції. ▪️Розкрутити в Інтернеті майбутній захід, івент, конференцію чи промо-акцію. Формат лендингу дозволить розмістити максимум інформації про подію та легко залучити цільову аудиторію. ▪️Для збору аналітичної інформації за вашим видом діяльності. Наприклад, ви тільки плануєте зайнятися новим видом бізнесу та сумніваєтеся у попиті на свій товар. З Landing Page Ви легко зможете зібрати необхідну статистику з вашої ніші та зрозуміти ступінь зацікавленості аудиторії у вашій пропозиції.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Наскільки це ефективно

Ваші реальні перспективи:

Зріст кількості підписників
Наявність якісного контенту
Впізнаваність бренду
Зріст прибутку від вашої сфери
В наших «пакетиках» повно рекламних чар

Навіщо просувати власний бізнес

Будь-який бізнес потребує серйозних вкладень. Якщо продумати стратегічний план розвитку та інвестувати у просування — кінцевим результатом стане активний зріст продажів та повна реалізація продукту.

Скільки це займе часу

— «А ось ми вже з вами аж 8 днів, а із 3 підписників кількість до 300 не зросла!»

Потрібно усвідомити, що просування — це регулярні послідовні дії, які не мають певного терміну.

В залежності від типу продукту, це може зайняти від місяця до пів року.

Головне — це прислухатись до порад наших SMM-сенсеїв.

«Хочу якісно, багато, дешево та швидко, можна»

Можливо, десь в іншій галактиці, на планеті рекламних чудес, сторінки просувають саме так. Виконання якісної роботи вимагає певного терміну часу та ресурсів.

INFO-TOP SMM пропонує👇🏻
Якісно
Вчасно
Поступово
Результативно

Які проблеми ми вирішуємо

Коли Ви придбали лиш один «пакетик», Ви одразу звільнили купу вільного часу, адже веденням сторінки тепер займаються справжні джедаї розробки, супергерої менеджменту, феї копірайтингу та чарівники дизайну!

А ви точно не шахраї

Наша компанія існує 5 років і ми завжди раді бачити вас в офісі за адресою Нижній Вал 19/21.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Щоб привернути увагу сучасних покупців потрібно більше, ніж стандартний сайт. Потрібно оперативно донести інформацію потенційним клієнтам у доступній та зрозумілій формі. Оптимальним рішенням у разі стане створення лендинга. Зазначений ресурс містить не так багато інформації, як багатосторінковий сайт, але такий контент є «чіпким».

Розробити лендинг пейдж під конкретний бізнес можуть досвідчені співробітники діджитал-агенції «TOPSMM». Фахівці мають достатній обсяг знань і досвіду роботи, щоб створювати ефективні односторінкові сайти, що забезпечують збільшення продажів. Гарантуємо професіоналізм та доступну вартість лендингу.


Що називають лендинг?
Односторінковий сайт (Landing Page) є інтернет-ресурс, призначений для генерації лідів. Це означає, що лендинговий сайт сприяє конвертації більшої кількості відвідувань у цільову дію. Тобто відвідувачі такого ресурсу стають клієнтами і роблять одну з «корисних» дій:

 • дзвінок;
 • заявка;
 • оформлення замовлення;
 • реєстрація;
 • передплата;
 • скачування матеріалів і т.д.

Подібні сайти ідеально підходять для вузькоспеціалізованих ніш або продажу конкретного продукту (товарів/послуг). Окрім цього, замовити лендинг можна для одного конкретного товару чи послуги. У будь-якому випадку співробітники створюють сайт з урахуванням індивідуальних характеристик, тому сторінка показуватиме високі результати. Кількість відвідувачів збільшуватиметься, а продажі – стабільно зростатимуть.


Навіщо потрібен лендинг?
Якщо виникають сумніви щодо того, чи потрібна розробка Landing Page чи ні, тоді пропонуємо дізнатися про користь зазначеного інтернет-ресурсу. Грамотно створений сайт дозволяє досягти наступних результатів:

 • Висока конверсія. Особливість лендингу полягає в тому, що він здатний концентрувати увагу клієнта на конкретній послузі або товарі, що виключає відволікаючі фактори, і підвищує ймовірність здійснення необхідної дії.
 • Швидкий початок. Замовити односторінковий сайт варто підприємцям, які хочуть отримати перші замовлення за короткий термін. Структура та наповнення лендингу підходить для цієї мети.
 • Збільшення прибутку. Лендінг також підійде замовникам, котрі хочуть запустити нову послугу або продукт окремо від основного інтернет-ресурсу. У цьому випадку до нового напрямку можна залучити більше потенційних клієнтів, відповідно отримати більше прибутку.


Скільки етапів включає процес створення лендінгу?
Односторінковий сайт відрізняється від стандартних багатосторінкових ресурсів. Він має спрощену структуру та наповнений лише комерційним контентом та вигідними пропозиціями. Незважаючи на це, розробка лендингу є трудомістким та складним процесом, що включає кілька етапів:

 • ретельний аналіз (досліджується послуга або продукт, а також вивчаються конкуренти та потенційна аудиторія);
 • створення прототипу (визначаються шляхи взаємодії клієнта з односторінковим сайтом);
 • розробка дизайну (на цьому етапі до роботи підключаються дизайнери, що створюють оформлення, що чіпляє);
 • створення функціоналу (стадія, що включає роботу з динамічними елементами та версткою);
 • запуск готового сайту (виконується тестування та усунення недоліків).

Крім цього, купити лендинг пейдж під ключ означає отримати професійну консультацію з налаштування та користування ресурсом.


Чому варто замовити лендинг у INFOTOP?
У столиці послуги зі створення односторінників пропонують багато виконавців. Але команда нашого агентства вигідно відрізняється від них. Пропонуємо доступну ціну на розробку лендингу під ключ, а також низку інших переваг. Співробітники розробляють унікальну торгову пропозицію, що виділяє товар/послугу і натомість інших товарів.

Таке рішення дозволяє підвищити конверсію у рази. Особлива увага приділяється блокам довіри для клієнтів. Фахівці грамотно розміщують на сайті нагороди, сертифікати та відгуки покупців. Зазначені моменти підкріплюються потужним закликом до дії, що стає логічним завершенням блоків.

Щоб оформити замовлення на лендинг, достатньо звернутися до менеджерів агентства. Вони надають повну інформацію про послугу, порядок співробітництва та відповідають на всі питання, що цікавлять клієнта. Для зв’язку можна використовувати номер телефону, електронну заявку на сайті або інший зручний спосіб зв’язку. Звертайтеся до нас, і переконайтеся, що створити лендинг за доступною ціною цілком реально!

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Сподіваємось, Вам сподобалось на сторінках нашого простору.

Запевняємо Вас — працювати з нами ще комфортніше ніж поглинати ламповий контент цього сайту! Якщо Ви чітко вирішили, що Вашому бізнесу необхідний потужний розвиток в соцмережах та інтернеті — Вам точно до нас. Отже, пишіть, телефонуйте, заходьте на чай!

images contact

ВАШІ КОНТАКТИ

ОБЕРІТЬ ПОСЛУГУ