Створення інтернет магазину з нуля від компанії TOPSMM - Створення Онлайн Магазину
ГОЛОВНА

Розробка інтернет-магазину

hero images

Веб-сайт зі спеціальною структурою та дизайном, орієнтованими на продаж товарів. Успішність онлайн-магазину залежить від багатьох факторів, і одним із них є зручна, функціональна структура сайту. Більшість торгових компаній використовують саме такий тип веб-сайтів для отримання прибутку через інтернет. Може використовуватися як єдиний майданчик для торгівлі, так і як доповнення до офлайн-магазину.

Розробка інтернет-магазину
В яких випадках інтернет-магазин є оптимальним для вас форматом?

▪️Є необхідність перевести продаж товарів в Інтернет (як додатковий джерело прибутку на додаток до вже існуючої точки продажу); ▪️Відсутність офлайн-точок продажу на перших етапах розвитку бізнесу; ▪️Невеликий асортимент товарів (що робить недоцільним відкриття офлайн-магазину).

Переваги інтернет-магазину:

▪️Ідеально підходить як для продажу товарів, так і для послуг онлайн; ▪️Значна економія коштів на оренді приміщення для офлайн-магазину, його утриманні; ▪️Висока швидкість запуску онлайн-магазину; ▪️Велике охоплення аудиторії (продавати товари/послуги можна по всій країні і навіть за кордон); ▪️Цілодобовий доступ до магазину для клієнтів (інтернет-магазин працює 24 години на добу та 7 днів на тиждень); ▪️Можливість увійти до бізнесу за порівняно невеликому бюджеті; ▪️Невисока вартість утримання сайту; ▪️Широкий асортимент товарів; ▪️Можливість практично на 100% автоматизувати процес роботи інтернет-магазину; ▪️Можливість вести веб-аналітику та робити аналіз відвідувань, постійно покращуючи проект.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Наскільки це ефективно

Ваші реальні перспективи:

Зріст кількості підписників
Наявність якісного контенту
Впізнаваність бренду
Зріст прибутку від вашої сфери
В наших «пакетиках» повно рекламних чар

Навіщо просувати власний бізнес

Будь-який бізнес потребує серйозних вкладень. Якщо продумати стратегічний план розвитку та інвестувати у просування — кінцевим результатом стане активний зріст продажів та повна реалізація продукту.

Скільки це займе часу

— «А ось ми вже з вами аж 8 днів, а із 3 підписників кількість до 300 не зросла!»

Потрібно усвідомити, що просування — це регулярні послідовні дії, які не мають певного терміну.

В залежності від типу продукту, це може зайняти від місяця до пів року.

Головне — це прислухатись до порад наших SMM-сенсеїв.

«Хочу якісно, багато, дешево та швидко, можна»

Можливо, десь в іншій галактиці, на планеті рекламних чудес, сторінки просувають саме так. Виконання якісної роботи вимагає певного терміну часу та ресурсів.

INFO-TOP SMM пропонує👇🏻
Якісно
Вчасно
Поступово
Результативно

Які проблеми ми вирішуємо

Коли Ви придбали лиш один «пакетик», Ви одразу звільнили купу вільного часу, адже веденням сторінки тепер займаються справжні джедаї розробки, супергерої менеджменту, феї копірайтингу та чарівники дизайну!

А ви точно не шахраї

Наша компанія існує 5 років і ми завжди раді бачити вас в офісі за адресою Нижній Вал 19/21.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Шопінг в інтернеті вже давно став звичною справою. Клієнти цінують такий формат за зручність, широкий асортимент та доступні ціни на товари. Щоб отримати бажану річ, достатньо зробити пару кліків та оформити просту заявку, а не стояти у довгих чергах торгових центрів. Подібні переваги спричинили збільшення кількості комерційних сайтів, а створення інтернет-магазину під ключ – особливо затребуваною послугою.

Діджитал-агенція INFOTOP є надійним помічником у цьому питанні. У штаті працюють досвідчені співробітники, які мають необхідні знання та навички для створення функціонального та результативного інтернет-магазину під індивідуальні вимоги. Розробка інтернет-магазину включає комплекс необхідних робіт, у тому числі тестування та навчання користування.


Чим характеризується сайт інтернет-магазину?
Такий тип сайтів створюється для детального знайомства з магазином та його продукцією. Проте, основний акцент робиться на продажах. Вартість розробки інтернет-магазину не дешева, оскільки такий сайт є досить складним. Це проявляється у наступних характеристиках:

 • наявність великої кількості розділів;
 • багатофункціональність;
 • складне юзабіліті;
 • багатоступінчаста навігація;
 • наявність сервісів обслуговуючого типу (особистий кабінет, функція реєстрації, розміщення акцій, форма замовлення і т.д.);
 • необхідність у великій кількості контенту та періодичному оновленні.

Створення сайту інтернет-магазину з нуля також передбачає розробку фірмової колірної гами, символіки та знаків, що підвищують впізнаваність бренду. Впоратися з розробкою такого майданчика неможливо без допомоги досвідчених співробітників. Тому, вирішивши замовити створення інтернет-магазину, варто звернутися до співробітників агенції. Вони створять надійний сайт під конкретний вид товарів, який може привести бізнес до успіху.


Які можливості відкриває інтернет-магазин?
Такі сайти є електронним ресурсом для продажу, який стане основним або додатковим способом продажу продукції. Враховуючи це, створення онлайн-магазину стане вигідним рішенням як для бізнесменів-початківців, так і діючих підприємств. У будь-якому випадку інтернет-магазин відкриває широкі можливості:

 • ведення торгових операцій цілодобово із частковою автоматизацією процесів;
 • відкриття бізнесу з мінімальними вкладеннями;
 • інформування про акційні пропозиції;
 • нарощування цільової аудиторії;
 • розширення географії продажів.

Крім цього, створення сайту інтернет-магазину позбавляє великих витрат, необхідних на оплату оренди приміщення, роботи найманих співробітників, а також складні фінансові операції у банках.


Як розробляється інтернет-магазин?
Досвідчені працівники діджитал-агенції INFOTOP здатні реалізувати проекти будь-якої складності. Кожному замовнику гарантується індивідуальний підхід, внаслідок чого він отримує майданчик, що відповідає вимогам бізнесу. Створення інтернет-магазину на замовлення містить кілька етапів. Спочатку співробітники виконують аудит, аналізують конкурентне середовище та цільову аудиторію.

Наступним етапом є розробка маркетингової стратегії та складання технічного завдання. Після цього розпочинається робота над комерційним сайтом. Досвідчені дизайнери займаються розробкою дизайну, що приваблює, який унікальний у своєму роді. Результат старань є основою для розробки навігації та юзабіліті.

Далі до процесу приєднуються програмісти, що забезпечують верстку, налаштування, заповнення сторінок контентом, тестування та запуск готового ресурсу. Команда готова розробити інтернет-магазин під ключ, і позбавити клієнта необхідності звертатися в кілька агентств. В результаті виконаних робіт, замовник отримує функціональний майданчик, повністю готовий до роботи.


Чому варто вибрати діджитал-агенцію INFOTOP?
Якщо хочете замовити послуги створення сайту для інтернет-магазину, тоді ви на вірному шляху. Команда професійних дизайнерів, аналітиків, проектувальників, маркетологів та програмістів здатні реалізувати навіть найскладніші ідеї. У процесі роботи фахівці дотримуються чітких алгоритмів дії та враховують зміни, що відбуваються у пошукових системах.

Щодо ціни, то співробітники можуть створити інтернет-магазин під середній, великий та обмежений бюджет. У кожному разі підбираються оптимальні рішення щодо функціоналу та запитів бізнесу. На виході гарантуємо швидкодіючий, функціональний, зручний та адаптований під мобільні пристрої інтернет-магазин, що відрізняється зручним юзабіліті.

Щоб дізнатися про додаткові деталі та розцінки на послуги, зверніться до менеджерів за телефоном. Вони розкажуть детальну інформацію та допоможуть оформити замовлення. Для зворотного зв’язку скористайтесь електронною заявкою на сайті.

Скористайтеся послугами INFOTOP і переконайтеся, що в Україні є професіонали, здатні створити інтернет-магазин, що забезпечує високі продажі!

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Сподіваємось, Вам сподобалось на сторінках нашого простору.

Запевняємо Вас — працювати з нами ще комфортніше ніж поглинати ламповий контент цього сайту! Якщо Ви чітко вирішили, що Вашому бізнесу необхідний потужний розвиток в соцмережах та інтернеті — Вам точно до нас. Отже, пишіть, телефонуйте, заходьте на чай!

images contact

ВАШІ КОНТАКТИ

ОБЕРІТЬ ПОСЛУГУ