Розробка інформаційного сайту від компанії TOPSMM
ГОЛОВНА

Розробка інформаційного сайту

hero images

Ресурс, на якому опубліковано інфоматеріали певної тематики, призначені для ознайомлення з ними читачів.

Розробка інформаційного сайту
Відмінність від комерційних сайтів

Основна мета інфосайтів – надання текстової, медіа інформації для вирішення якихось проблем, задоволення життєвих потреб. А ось комерційні зроблені для того, щоб продавати та заробляти на товарах та послугах. І навіть якщо у вас є своя справа і є комерційний сайт, це не означає, що вам ні до чого інформаційний ресурс. Ведення тематичного ресурсу може стати сильним інструментом маркетингу. Продумайте контент для свого інформаційного сайту, розкажіть про ваш бізнес. Зробіть новинну добірку матеріалів на вашу тему, давайте авторські коментарі.Це підвищить лояльність вашої цільової аудиторії. Ви станете відрізнятися та будете кращими за конкурентів. Заробите авторитет. Набудете статусу експерта у вашій області.

Як просувати інформаційний сайт і як заробити на ньому

При просуванні інформаційного сайту працюють усі методи SEO. Грамотно заповнюйте метатеги під час розміщення нових публікацій. Оптимізуйте статті під необхідні ключові фрази. Розробіть стратегію нарощування лінкового профілю. Працюйте над покращенням поведінкового фактора – користувачам повинен подобатися ваш портал.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Наскільки це ефективно

Ваші реальні перспективи:

Зріст кількості підписників
Наявність якісного контенту
Впізнаваність бренду
Зріст прибутку від вашої сфери
В наших «пакетиках» повно рекламних чар

Навіщо просувати власний бізнес

Будь-який бізнес потребує серйозних вкладень. Якщо продумати стратегічний план розвитку та інвестувати у просування — кінцевим результатом стане активний зріст продажів та повна реалізація продукту.

Скільки це займе часу

— «А ось ми вже з вами аж 8 днів, а із 3 підписників кількість до 300 не зросла!»

Потрібно усвідомити, що просування — це регулярні послідовні дії, які не мають певного терміну.

В залежності від типу продукту, це може зайняти від місяця до пів року.

Головне — це прислухатись до порад наших SMM-сенсеїв.

«Хочу якісно, багато, дешево та швидко, можна»

Можливо, десь в іншій галактиці, на планеті рекламних чудес, сторінки просувають саме так. Виконання якісної роботи вимагає певного терміну часу та ресурсів.

INFO-TOP SMM пропонує👇🏻
Якісно
Вчасно
Поступово
Результативно

Які проблеми ми вирішуємо

Коли Ви придбали лиш один «пакетик», Ви одразу звільнили купу вільного часу, адже веденням сторінки тепер займаються справжні джедаї розробки, супергерої менеджменту, феї копірайтингу та чарівники дизайну!

А ви точно не шахраї

Наша компанія існує 5 років і ми завжди раді бачити вас в офісі за адресою Нижній Вал 19/21.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Розробка інформаційного сайту передбачає створення особливого майданчика, завітавши до якого користувачі можуть знайти потрібну інформацію Це досить об’ємні інтернет-ресурси, з розгалуженою ієрархічною структурою та зручною інтуїтивною навігацією. Основна відмінність від інших сайтів полягає у розміщенні публікацій, новин, статей та інших корисних для відвідувача даних.

Якщо вас цікавить створення інформаційного сайту, тоді варто звернутися за консультацією до діджитал-агенції INFOTOP. Досвідчені програмісти та дизайнери запропонують оптимальне рішення з урахуванням специфіки напряму та особливостей інформації, яка розміщуватиметься на майданчику. Гарантуємо розробку оптимізованого ресурсу, що забезпечує зручну взаємодію із відвідувачами.


Особливості та відмінності інформаційного сайту
Головна відмінність такого інтернет-ресурсу вказана у назві. Створення інформаційного сайту спрямоване не на продаж, а на ознайомлення з новинами та корисними відомостями. Майданчик має чіткий розподіл матеріалів на теми, а також зручну навігацію. Серед додаткових особливостей можна назвати специфіку (відсутність комерційного характеру) і віддачу з допомогою рекламодавців.

Щодо структури, то в процесі створення інформаційного сайту фахівці можуть вносити такі блоки:

 • новинний (бізнес, економіка, політика, шоу-бізнесу);
 • інформація про компанію (фінансові результати, діючі проекти та структура);
 • аналітика (котирування валют, рейтинги, проекти, огляди на події тощо);
 • освітній (умови прийому організації, діючі вакансії, освітні програми).

Крім того, розробка інформаційного сайту передбачає створення блоку для розміщення рекламних оголошень. Власником інтернет-ресурсу може бути як компанія, так і одна людина (експерт у певній галузі).

Якщо потрібна розробка інформаційного сайту, зверніться до INFOTOP. Вони більш детально розкажуть про функціонал, структуру та особливості інформаційного сайту, а також підберуть найбільш відповідне рішення під конкретні запити.


Професійна розробка інформаційного сайту від INFOTOP
Команда співробітників діджитал-агентства відповідально ставиться до кожного проекту. Ми розуміємо, наскільки важливо для клієнта отримати результат, який задовольняє очікування. Тому перед тим, як створити інформаційний сайт ретельно аналізуємо нішу та конкурентів. Подальша робота над інтернет-ресурсом поділяється на кілька етапів:

 • аналіз конкуруючих сайтів (оцінюється дизайн, юзабіліті, форма подання інформації, структура розділів);
 • вибір відповідної платформи (від цього елемента залежить зручність обігу та управління);
 • підбір оформлення;
 • вибір домену та хостингу (створення якісного інформаційного сайту також включає реєстрацію домену та підбір надійного хостингу для розміщення майбутнього майданчика);
 • розробка структури;
 • збирання семантики;
 • створення мінімального контенту.

Завершальним етапом є роботи з тестування сайту на можливу наявність та подальше виправлення технічних помилок.


Переваги співпраці з діджитал-агенції INFOTOP
Створити з нуля інформаційний сайт без спеціальних знань дуже складно та довго, тому розробку варто довірити професіоналам нашої агенції. Команда спеціалістів стане надійним помічником у реалізації проекту будь-якої складності. Гарантуємо комплексний підхід, а також низку інших переваг:

 • висока якість робіт;
 • дотримання термінів;
 • допомога персонального менеджера;
 • доступні ціни.

У нас діє гнучка система оплати, яка дозволяє вибрати найбільш зручний спосіб фінансових взаємин. Довіртеся агентству «TOPSMM», і ми допоможемо створити інтуїтивно зрозумілий інформаційний сайт, адаптований до мобільних гаджетів.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Сподіваємось, Вам сподобалось на сторінках нашого простору.

Запевняємо Вас — працювати з нами ще комфортніше ніж поглинати ламповий контент цього сайту! Якщо Ви чітко вирішили, що Вашому бізнесу необхідний потужний розвиток в соцмережах та інтернеті — Вам точно до нас. Отже, пишіть, телефонуйте, заходьте на чай!

images contact

ВАШІ КОНТАКТИ

ОБЕРІТЬ ПОСЛУГУ