Замовити юзабіліті аудит сайту від компанії TOPSMM - Usability аудит
ГОЛОВНА

Аудит юзабіліті сайту

hero images

Це перевірка сайту на зручність роботи з ним. У ході аналізу зазвичай виявляють та описують проблеми у навігації, дизайні сторінок та елементів, текстовому та візуальному контенті, а також функціоналі ресурсу або опрацюванні шляхів користувачів.

В результаті юзабіліті-аудиту зазвичай складається документ, де докладно роз’яснюються проблеми на сайті та пропонуються їх вирішення, а також для прикладу наводяться найкращі практики. Щоб пріоритезувати завдання на покращення, важливо відразу позначати критичність проблеми (висока, середня або низька). Надалі список юзабіліті-помилок може стати основним для баг-ліста або бэклога.

Аудит юзабіліті сайту
ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ДОПРАЦЮВАНЬ

Ми проводимо оцінку юзабіліті сайту та складаємо докладний список завдань щодо його покращення, які вже готові до відправки в роботу спеціалістам.

ЗРОСТАННЯ ЧАСУ І ГЛУБИНИ ПРОГЛЯДУ САЙТУ

Поліпшення юзабіліті сайту дозволяє усунути проблемні місця, що заважають відвідувачам вивчати контент. Це значно підвищує їхню залученість.

ПІДВИЩЕННЯ КОНВЕРСІЇ ПОСАДОЧНИХ СТОРІНОК

Одна з ключових цілей юзабіліті-аналізу – максимально спростити процес пошуку та замовлення потрібних послуг/товарів. Це позитивно впливає на кількість лідів та клієнтів.

ЗРОСТАННЯ ЧИСЛА ПОСТІЙНИХ КЛІЄНТІВ І ПОВТОРНИХ ПОКУПОК

Якщо ваш сайт зручний для користувачів, вони охочіше повертаються для повторних замовлень. Підвищуючи конверсію на сайті, ви збільшуєте кількість замовлень без додаткових витрат на залучення трафіку.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Наскільки це ефективно

Ваші реальні перспективи:

Зріст кількості підписників
Наявність якісного контенту
Впізнаваність бренду
Зріст прибутку від вашої сфери
В наших «пакетиках» повно рекламних чар

Навіщо просувати власний бізнес

Будь-який бізнес потребує серйозних вкладень. Якщо продумати стратегічний план розвитку та інвестувати у просування — кінцевим результатом стане активний зріст продажів та повна реалізація продукту.

Скільки це займе часу

— «А ось ми вже з вами аж 8 днів, а із 3 підписників кількість до 300 не зросла!»

Потрібно усвідомити, що просування — це регулярні послідовні дії, які не мають певного терміну.

В залежності від типу продукту, це може зайняти від місяця до пів року.

Головне — це прислухатись до порад наших SMM-сенсеїв.

«Хочу якісно, багато, дешево та швидко, можна»

Можливо, десь в іншій галактиці, на планеті рекламних чудес, сторінки просувають саме так. Виконання якісної роботи вимагає певного терміну часу та ресурсів.

INFO-TOP SMM пропонує👇🏻
Якісно
Вчасно
Поступово
Результативно

Які проблеми ми вирішуємо

Коли Ви придбали лиш один «пакетик», Ви одразу звільнили купу вільного часу, адже веденням сторінки тепер займаються справжні джедаї розробки, супергерої менеджменту, феї копірайтингу та чарівники дизайну!

А ви точно не шахраї

Наша компанія існує 5 років і ми завжди раді бачити вас в офісі за адресою Нижній Вал 19/21.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Підприємці, які ведуть бізнес через сайт, іноді стикаються з ситуацією, коли продажів дуже мало при доступних цінах, відмінному сервісі та гідному продукті. Причини можуть бути різними. Але найбільш поширеними є незручний інтерфейс і складна для сприйняття структура. Це автоматично призводить до зниження конверсії.

Тобто, на сайті спостерігаються низьке відсоткове співвідношення користувачів, які здійснили «корисні» дії до загальної кількості відвідувачів. Оптимальним рішенням у такій ситуації стане аудит юзабіліті сайту, який можна замовити у діджитал-агенції INFOTOP. Для виконання робіт залучаємо найкращих фахівців, які виконують ретельний аналіз, та знаходять дієві способи вирішення проблеми.


Які показники вивчаються під час аудиту юзабіліті?
Поняття «юзабіліті» означає якісну оцінку зручності та простоти роботи з ресурсом. Вона важлива для продажу в цілому, оскільки відвідувачі звертають увагу не тільки на ціни та особливості продукту, а ще комфорт взаємодії.

Якщо потенційні клієнти стикаються з незручною структурою, складною формою замовлення чи відсутністю правильної навігації, то бажання продовжувати вибирати товари та оформляти замовлення автоматично відпадає.

Щоб уникнути подібних ситуацій та втрати інтересу аудиторії, необхідно замовити юзабіліті аудит сайту. Послуга дозволяє виявляти проблеми з функціоналом, інтерфейсом та архітектурою ресурсу, які поступово знижують конверсію. Для цього аналізуються такі показники:

  • «стабільність» та зручність структури;
  • функціонування стандартних компонентів інтерфейсу у тих звичайного сценарію дій покупця;
  • час, необхідний повноцінної завантаження сторінок;
  • наявність помилок під час запуску сайту;
  • наявність та кількість елементів, що відволікають від вчинення правочину;
  • зручність здійснення кроків на шляху до «корисної» дії.

Крім цього, аналіз юзабіліті сайту включає вивчення загального дизайну та якість його зчитування. Внаслідок такого поглибленого вивчення особливостей інтернет-ресурсів можна виявити помилки, проблеми та недоліки, які заважають відвідувачу стати клієнтом компанії. Найбільш поширеними з них є складна форма замовлення та нелогічна навігація.


Як виконується аудит юзабіліті?
UX аудит сайт є досить складним процесом, тому ділитися на кілька етапів. Алгоритм виглядає так:

  • Вивчення потенційної аудиторії. Спочатку співробітники агентства виявляють групу користувачів, які потенційно зацікавлені у продукті. Дослідження їхніх потреб та болю дозволяє зрозуміти, що вони чекають від сайту.
  • Аналіз поведінки відвідувачів. Поліпшення юзабіліті сайту неможливе без ретельного вивчення поведінкових факторів та активності користувачів ресурсу. На цьому етапі підключаються системи аналітики, які надають корисні дані щодо взаємодії користувачів із сайтом та часу перебування на сторінках.
  • Вивчення сайтів конкурентів Usability audit також передбачає збирання інформації про ресурси конкурентів. Отримані дані дають змогу виявляти проблемні місця, а також визначати ключові рішення.
  • Розробка методів для покращення юзабіліті сайту. На основі аналізу основних показників та особливостей інтернет-ресурсу фахівці готують перелік робіт, необхідних для покращення взаємодії користувачів із сайтом.

Після цього формується група фахівців, які виконуватимуть юзабіліті тестування сайту із внесеними змінами. Якщо такі рішення покращили показники, вони залишаються на сайті.


Який результат дає аудит юзабіліті сайту?
Замовляючи послугу, клієнт отримує можливість покращити свій інтернет-ресурс у плані активності користувача. Внаслідок виконання грамотного юзабіліті веб-сайтів підвищуються конверсії, збільшується кількість продажів та встановлюється довіра покупців.

Такі зміни сприяють покращенню позицій у видачі, відповідно підвищують прибутковість проекту. А економія на рекламі ще й дозволяє зберегти бюджет.


Комплексний аудит юзабіліті сайту від INFOTOP
Щоб отримати бажаний результат від аудиту, необхідно звертатися тільки до професіоналів. Таких співробітників Ви можете знайти у нашому діджитал-агентстві. Команда досвідчених співробітників з INFOTOP проведе грамотний аудит і запропонує ефективні рішення, здатні підвищити конверсію та збільшити продаж.

Щоб ознайомитися з порядком надання послуг, а також дізнатися про вартість аудиту юзабіліті сайту, необхідно зв’язатися з менеджером по телефону. Окрім цього, отримати потрібну інформацію можна через електронну форму на сайті.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Сподіваємось, Вам сподобалось на сторінках нашого простору.

Запевняємо Вас — працювати з нами ще комфортніше ніж поглинати ламповий контент цього сайту! Якщо Ви чітко вирішили, що Вашому бізнесу необхідний потужний розвиток в соцмережах та інтернеті — Вам точно до нас. Отже, пишіть, телефонуйте, заходьте на чай!

images contact

ВАШІ КОНТАКТИ

ОБЕРІТЬ ПОСЛУГУ