Розкрутка сайтів - замовити просування сайту в інтернеті - TOPSMM

SEO оптимізація

hero images

Сьогодні мережа інтернет налічує понад 1,8 мільярда діючих сайтів та їх кількість зростає чи не кожної хвилини. Як зробити так, щоб Ваші клієнти находили саме Вас, а не конкурентів?! SEO (Search Engine Optimization) — сукупність робіт з розвитку сайту спрямована на поліпшення вже існуючих позицій по цільових запитах в Google та інших пошукових системах. Від загальної кількості та популярності запитів безпосередньо залежить відвідуваність сайту, отже, його «розкрученість».

SEO оптимізація

Кейси

процес роботи з нами виглядає так

 1. ОЗНАЙОМЛЮЄМОСЯ З ТЕМАТИКОЮ
  Перш за все, для побудови міцної органіки, яка б дозволила виводити сторінку в ТОP у найпопулярніших пошукових системах та Google зокрема, необхідно зрозуміти тему: наскільки насичений ринок, які ніші існують, які вільні, чи не має штучних обмежень для просування.
 2. АНАЛІЗУЄМО СТОРІНКИ КОНКУРЕНТІВ
  Далі ми обираємо 5 сайтів з TOP обраної тематики та 5 сайтів прямих конкурентів нашого клієнту та оцінюємо їх на предмет юзабіліті, характеру та кількості текстів, заголовків, розділів — словом визначаємо які корисні фішки працюють на їх рейтинг.
 3. ЗБИРАЄМО СЕМАНТИЧНЕ ЯДРО
  Нарешті ми можемо зрозуміти за якими пошуковими запитами Вас мають шукати користувачі. Ми складаємо упорядкований набір слів, їх морфологічних форм та словосполучень, які найбільш точно характеризують вид діяльності, товари або послуги нашого клієнта.
 4. ПРОВОДИМО АУДИТ САЙТУ
  На цьому етапі нам необхідно повністю вивчити веб сайт, який маємо оптимізувати. Перевірці підлягають абсолютно всі елементи сайту, включаючи його невидиму структуру. Перш за все нас цікавить місця, що потребують удосконалення.
 5. ВИЗНАЧАЄМО ОБСЯГ
  За результатами цієї роботи складається документ, в якому зазначається повний перелік робіт, які необхідно провести та які інструменти для цього доречно застосувати. Також складається технічне завдання для SEO копірайтерів, що мають підготувати адаптовані тексти.
 6. ОПТИМІЗУЄМО
  Тепер переходимо до найважливішої частини роботи — реалізації. Це найбільш об'ємна частина, за результатами якої, можна побачити реальний профіт. Після того, як Ваша сторінка переміститься з 24 сторінки пошуку у ТОП-3, Ви самі відчуєте це у вигляді зросту дзвінків та заявок.

SEO ОПТИМІЗАЦІЯ

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

SEO (Search Engine Optimization) — сукупність робіт з розвитку сайту спрямована на поліпшення вже існуючих позицій по цільових запитах в Google та інших пошукових системах. Від загальної кількості та популярності запитів безпосередньо залежить відвідуваність сайту, отже, його «розкрученість».

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?
 1. ПОВЕДІНКОВІ ЧИННИКИ Пошуковики навчилися правильно розуміти і правильно трактувати поведінку користувачів на сайтах. Можна назвати сучасне ранжування досить об'єктивним саме через фактори реальної поведінки аудиторії на веб ресурсах. Пошукачем проводиться всебічна, повноцінна оцінка дій користувачів як на видачу, так і безпосередньо на ресурсі. Дані беруться з лічильників, браузера і пошуку. Піднімаючи конверсію сайту, покращуючи його дизайн ми адаптуємо його для потенційних клієнтів і одночасно з цим добиваємося зростання його позицій. Комплексна робота веде до комплексних результатів.
 2. ЗОВНІШНЯ ОПТИМІЗАЦІЯ Попри об'єктивне зниження ефективності класичного довідкового просування для комерційних ключових слів, зовнішні посилання на сторінки сайту все ще грають вагому роль для розкрутки сайту в Google, а також для підняття в топ додаткових інформаційних сторінок, які, своєю чергою допоможуть виростити цільові сторінки. Чималу роль також відіграють так звані соціальні сигнали — комбінована стратегія SEO передбачає регулярну роботу з постами і посиланнями з популярних соціальних мереж, а також знаходження карток компаній в галузевих майданчиках і агрегаторів товарів і послуг.
 3. ВНУТРІШНЯ ОПТИМІЗАЦІЯ Посилився вплив структури сайту і URL адрес на кінцеве ранжування. Через це сайти з найбільш логічною структурою, зручним розташуванням меню та розділів знаходяться істотно вище в топі. Крім цього, існують певні вимоги до начинки сайту — не тільки унікальність та розмір текстів, а і їх зміст, структурування, користь для користувачів. Останніми роками значно зросла частка moblie пошуку, через що є необхідність окремої SEO оптимізації мобільного вмісту веб сайту. Є також вимоги більш стандартизовані — оптимізація коду, грамотна верстка та коректні мета теги під пошукові запити для кожної з релевантних сторінок.
 4. КОМЕРЦІЙНІ ЧИННИКИ Через те, що збільшилася частка сайтів в топ 10 пошуку з широким асортиментом, більш правильним і грамотним клієнтським сервісом, доставкою, сучасними сервісами та задоволенням більшості потреб клієнтів — саме це і вважається комерційними факторами пошуку. Уміння зрозуміти потреби потенційних споживачів і задовольнити їх більшою мірою, щоб отримати позитивний зворотний зв'язок дано далеко не всім компаніям, тому наявність ефективного бізнесу через сайт без урахування даної специфіки практично неможливо.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

Найкраще підходить для молодих сайтів та невеликих компаній з обмеженою кількістю напрямків.

price 335$

Для невеликих інтернет-магазинів та сайтів-каталогів з широким асортиментом.

price 520$

Підходить для інтернет-магазинів із широким асортиментом товарів, порталів, для висококонкурентних ніш у висококонкурентних регіонах.

price 670$

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

На скільки це ефективно?

Ваші реальні перспективи:

Зріст кількості підписників
Наявність якісного контенту
Впізнаваність бренду
Зріст прибутку від вашої сфери
В наших «пакетиках» повно рекламних чар

Навіщо просувати власний бізнес?

Будь-який бізнес потребує серйозних вкладень. Якщо продумати стратегічний план розвитку та інвестувати у просування — кінцевим результатом стане активний зріст продажів та повна реалізація продукту.

Скільки це займе часу?

— «А ось ми вже з вами аж 8 днів, а із 3 підписників кількість до 300 не зросла!»

Потрібно усвідомити, що просування — це регулярні послідовні дії, які не мають певного терміну.

В залежності від типу продукту, це може зайняти від місяця до пів року.

Головне — це прислухатись до порад наших SMM-сенсеїв.

«Хочу якісно, багато, дешево та швидко, можна?»

Можливо, десь в іншій галактиці, на планеті рекламних чудес, сторінки просувають саме так. Виконання якісної роботи вимагає певного терміну часу та ресурсів.

INFO-TOP SMM пропонує👇🏻
Якісно
Вчасно
Поступово
Результативно

Які проблеми ми вирішуємо?

Коли Ви придбали лиш один «пакетик», Ви одразу звільнили купу вільного часу, адже веденням сторінки тепер займаються справжні джедаї розробки, супергерої менеджменту, феї копірайтингу та чарівники дизайну!

А ви точно не шахраї?

Наша компанія існує 5 років і ми завжди раді бачити вас в офісі за адресою Нижній Вал 19/21.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

SEO ПРОСУВАННЯ – РОЗКРУТКА САЙТУ

Щоб краще зрозуміти, що означає сео просування сайту, уявимо, що ви вирішили взяти участь у марафоні. Виграш полягає у отриманні грошового призу, а й у визнанні. Про вас говорять та роблять вигідні пропозиції, які допомагають в особистісному зростанні. Подальший розвиток подій передбачувано: з’являються віддані послідовники, які розповідають своїм друзям та знайомим про ваші здобутки.

Заради цього варто добре підготуватися, щоби обійти конкурентів. Ви довіряєте команді професійних тренерів, які розповідають покроково та поетапно, які дії приведуть вас до перемоги.

Ми провели аналогію з seo просуванням сайту, тому що особисте прокачування дуже схоже на прокачування сайту. SEO просування сайтів дозволяє взяти участь у «перегонах», де найперші отримують грошову винагороду та зміцнення бренду на ринку.


З чого починається оптимізація та просування сайтів?
Будь-яка співпраця починається з інтерв’ю чи брифінгу. Це допомагає краще дізнатися про ваш бізнес та ретельно вивчити конкурентів. Фахівці проводять сео аудит: на цьому етапі виявляються помилки, аналізується масштаб робіт.Кроки для просування сайтів СЕО:

 • Запускається web аналітика та SEO аудит
 • Визначається, як необхідно просувати ресурс: локально по конкретному місту, регіонально по кількох регіонах чи всім регіонам.
 • Проводиться аудит конкурентів
 • Збирається семантичне ядро
 • Сайт наповнюється контентом
 • Проводиться внутрішня оптимізація
 • Проводиться зовнішня оптимізація
 • Підключаються соціальні сигнали на сайті

Сьогодні оптимізація сайту – це крок на зустріч новим клієнтам та великому трафіку.


На які сайти можна замовити оптимізацію?
Оптимізацію сайтів можна замовити на будь-який тип онлайн-ресурсу, навіть на особистий блог. Не має сенсу оптимізувати лише лендінг пейдж, такі сайти просуваються за рахунок контекстної реклами та соціальних мереж.Які послуги ми пропонуємо:

 • створення та просування сайтів, створених фахівцями INFOTOP;
 • seo просування нового сайту, навіть якщо він був розроблений не нашими фахівцями;
 • SEO для сайту “з віком”;
 • СЕО оптимізація сайтів, які потрапили під фільтр (природно з безпосереднім їх виведенням).

Просування сайту з нуля здійснити простіше, легше і дешевше, ніж виправляти помилки на існуючому сайті. Почати можна з вибору доменного імені та доменної зони, що впливає на СЕО просування. Перед покупкою вже існуючого доменного імені, слід перевірити його історію: вона має бути позитивною. Такі та інші нюанси вимагають певних знань та досвіду у пошуковій оптимізації, яку мають виконувати лише фахівці.

Замовити SEO просування сайту можна і в тому випадку, якщо ресурс існує вже довгий час, але не приносить прибутку. Фахівці проводять web аналітику та визначають, за якими запитами просуватиме інтернет-магазин чи корпоративний сайт.

Найскладнішим варіантом є виведення сайту з-під санкцій пошукових систем. У деяких випадках висновок може бути не доцільним, але бувають ситуації, коли не все втрачено. СЕО фахівці компанії Grom виправляють помилки, через які сайт потрапив під фільтр.


SEO просування сайту – вартість
Ціна на SEO просування сайту в пошукових системах складається з факторів:

 • Кількість запитів, за якими просуватиметься сайт.
 • При локальному просуванні сайту бюджет може бути невеликим, але й віддача буде тільки в межах одного міста.
 • При регіональному просуванні сайту, торкнуться всіх регіонів, віддача буде висока, але і приготуватися варто до серйозного фінансового вкладення на старті.
 • Контент. Якісний контент замовляється у копірайтерів, які хочуть отримати за свою роботу оплату. Наша компанія співпрацює з досвідченими авторами, які додають на сайт експертні тексти, без води, з органічною кількістю ключових і LSI слів.
 • Закупівля якісних посилань. Закупівля посилань на перевірених та надійних ресурсах донорах, яким довіряють користувачі та пошукові роботи. Коштує дорожче, ніж на сумнівних сайтах одноденках або «посилальних звалищах», проте якісні посилання довго приноситимуть користь сайту або інтернет-магазину. Вартість кожної коливається від 3 до 300 $.
 • Зарплата SEO-оптимізатору. Це та людина, яка визначає стратегію SEO оптимізації сайту, складає технічне завдання дизайнеру та копірайтеру для підготовки контенту, визначає за якими запитами краще просувати сайт, аналізує обрану стратегію та змінює її за потреби вже у процесі. В ідеалі вся команда має працювати разом, щоб результат давав результат. Варіант роботи з кожним спеціалістом окремо на умовах фрілансу, як правило, закінчується зливанням бюджету.⠀Чому важливо довірити SEO оптимізацію агенціїї INFOTOP?

Тому що в результаті це виявляється найбільш економним, якісним та прозорим варіантом. Агентство надає звіт про виконані роботи та робить свою роботу за чітко розробленим планом та обраною стратегією.

Якщо у вас обмежений бюджет, але ви все одно хочете спробувати сео просування, то ми виберемо варіант під ваші критерії. Надамо підтримку будь-якому виду бізнесу просто залиште заявку на сайті, а ми розрахуємо вартість послуг.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Сподіваємось, Вам сподобалось на сторінках нашого простору.

Запевняємо Вас — працювати з нами ще комфортніше ніж поглинати ламповий контент цього сайту! Якщо Ви чітко вирішили, що Вашому бізнесу необхідний потужний розвиток в соцмережах та інтернеті — Вам точно до нас. Отже, пишіть, телефонуйте, заходьте на чай!

images contact

ВАШІ КОНТАКТИ

ОБЕРІТЬ ПОСЛУГУ