Ціни на просування від агенції TOPSMM - замовити розрахунок вартості просування

ЦІНИ

Стоимость 300$
Стоимость 500$
Стоимость 600$
Стоимость 300$
Стоимость 300$
Стоимость 100$
Стоимость 150$
Стоимость 700$
Стоимость 900$
Стоимость 780$
Стоимость 50$
Стоимость 70$

послуги smm

НАПРЯМКИ SMM ПРОСУВАННЯ

Сьогодні, тільки на платформі Instagram представлена неймовірна кількість підприємств всіх рівнів — від домашнього хендмейду до світових транскорпорацій, адже розвиток в соціальних мережах надає будь-якому бізнесу масу можливостей. Ознайомтесь зі стислим описом цілей, які Ви зможете досягти завдяки SMM просуванню.

НАПРЯМКИ SMM ПРОСУВАННЯ
 1. ПРЯМІ ПРОДАЖІ. За допомогою інструментів соціальних мереж можливо не тільки створити привабливу вітрину із детальним описом Вашої продукції, але й побудувати ефективну воронку продаж, яка забезпечуватиме постійний трафік звернень цільових клієнтів.
 2. ОФЛАЙН ПРОДАЖІ. Якщо Ваша продукція або послуга має специфіку та потребує фізичної присутності покупця, для Вашого бізнесу більш актуальним є цей варіант. При такому форматі роботи ми привертаємо увагу до продукту, його унікальність та продаємо споживачу необхідність прийти саме в Ваш магазин та придбати його.
 3. ЛОЯЛЬНІСТЬ АУДИТОРІЇ. Соціальні мережі — це прекрасна платформа для спілкування з аудиторією. Це надає можливість розказати споживачу про філософію Вашого бренду, про акції, про Вашу участь в соціальних чи благодійних проєктах, про екологічність продукту, а також про все те, що створює позитивне відношення до Вашого бізнесу та впливає на рішення придбати послугу або товар.
 4. ВПІЗНАВАНІСТЬ БРЕНДУ. Асоціативний зв’язок певного виду продукції з конкретним ім’ям — надзвичайно сильний інструмент маркетингу. Таргетинг в соціальних мережах надає можливість охоплювати обмежену кількість цільової аудиторії та планомірно створювати в їх свідомості відповідні асоціації, а згодом перетворювати їх на постійних клієнтів та справжніх фанів вашого бренду.
 5. ІМІДЖ. Якщо Ваші послуги орієнтовані на аудиторію з середнім рівнем доходу або вище середнього, якщо Ваш продукт займає на ринку позицію середнього цінового діапазону або вище середнього, якщо ви хочете вийти на новий рівень — SMM має всі необхідні інструменти для того, щоб запропонувати споживачу Ваші конкурентні переваги, розказати йому про вашу репутацію на ринку та гарантії.
 6. ВИВЧЕННЯ АУДИТОРІЇ. Завдяки тому, що в соціальних мережах є певна свобода серфінгу та зворотній зв'язок, є можливість аналізувати кому саме подобається Ваша продукція, які інтереси мають ці люди, які якості товару або послуги вони цінують найбільше, формувати все це в конкретні тренди. Надалі це допомагає зробити більш якісний продукт та вузько спрямовану комунікаційну стратегію.
 7. ПОПУЛЯРИЗАЦІЯ WEB САЙТУ. Якщо Ваш сайт є основним каналом продаж, Ви можете за допомогою SMM збільшити його відвідуваність. При цьому, є можливість не просто створити великий трафік, а й привернути увагу саме тих людей, що зацікавлені у Вашій продукції або послузі, а також попередньо інформаційно підготувати потенційних покупців.
 8. РОБОТА ІЗ ЗАПЕРЕЧЕННЯМИ. Як правило, кожен бізнес розуміє, які саме заперечення заважають споживачам приймати рішення про купівлю товару або послуги. “Надто дорого”, “це не зовсім те”, “я не готовий” й так далі. Зазвичай з ними працює менеджер, але не завжди споживач переходить до комунікації. Завдяки SMM можливо максимально опрацювати ці заперечення через контент та рекламу.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Наскільки це ефективно ?

Ваші реальні перспективи:

Зріст кількості підписників
Наявність якісного контенту
Впізнаваність бренду
Зріст прибутку від вашої сфери
В наших «пакетиках» повно рекламних чар

Ну як, Ви з нами?

Навіщо просувати власний бізнес?

Будь-який бізнес потребує серйозних вкладень. Якщо продумати стратегічний план розвитку та інвестувати у просування — кінцевим результатом стане активний зріст продажів та повна реалізація продукту.

Скільки це займе часу?

— «А ось ми вже з вами аж 8 днів, а із 3 підписників кількість до 300 не зросла!»

Потрібно усвідомити, що просування — це регулярні послідовні дії, які не мають певного терміну.

В залежності від типу продукту, це може зайняти від місяця до пів року.

Головне — це прислухатись до порад наших SMM-сенсеїв.

«Хочу якісно, багато, дешево та швидко, можна?»

Можливо, десь в іншій галактиці, на планеті рекламних чудес, сторінки просувають саме так. Виконання якісної роботи вимагає певного терміну часу та ресурсів.

INFO-TOP SMM пропонує👇🏻
Якісно
Вчасно
Поступово
Результативно

Та без захмарних цін!

Які проблеми ми вирішуємо?

Коли Ви придбали лиш один «пакетик», Ви одразу звільнили купу вільного часу, адже веденням сторінки тепер займаються справжні джедаї розробки, супергерої менеджменту, феї копірайтингу та чарівники дизайну!

А ви точно не шахраї?

Наша компанія існує 5 років і ми завжди раді бачити вас в офісі за адресою Нижній Вал 19/21.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

«Ціни на просування» – це запит, який цікавить кожного підприємця, який бажає підвищити прибуток від власного інтернет-ресурсу. Оптимальним рішенням у цьому випадку є розумна вартість та висока якість послуг.

 

Тому клієнтам доводиться порівнювати вартість просування в кількох агенціях та веб-студіях. Якщо не бажаєте витрачати на цей час, пропонуємо звернутися до «TOPSMM». Пропонуємо вигідні тарифи на комплексні послуги та професійний підхід до роботи.

 

Особливості формування вартості просування

 

Агентство дотримується політики прозорого ціноутворення та доступних тарифів. Ціни просування кожному разі визначається індивідуально. На кінцевий результат впливають такі фактори:

 

 • Напрямок бізнесу. Значення має рівень конкуренції у конкретній сфері. Цінник підвищується, якщо ніша, у якій працює клієнт, має високий рівень конкуренції. У таких умовах вивести сторінку на перші позиції буде складніше.
 • Тип сайту. Чим складніший майданчик, тим вища ціна просування. Це правило ґрунтується на особливостях алгоритмів пошукових систем. Наприклад, великий інтернет-магазин складніше розкрутити, аніж сторінку, призначену для продажу послуг.
 • Стан та якість веб-ресурсу. На вартість просування також впливає поточний функціонал, дизайн, кількість технічних помилок та швидкість завантаження сторінок.
 • Цілі просування. Цінник збільшується, якщо клієнту потрібне використання комплексу методів.
 • Місце знаходження. Якщо необхідно розкручувати бізнес у невеликому містечку, то конкуренція тут буде невисокою, відповідно, цінник нижче. У великих містах ціна на розкручування буде в рази вищою.

 

Окрім цього, сильно впливає вік сайту. Важливість критерію підкріплюється особливістю роботи пошукових систем. «Молодим» інтернет-ресурсам вони довіряють менше, тому потрібні серйозні зусилля та відповідна оплата.

 

 

Розцінки на просування у «TOPSMM»

 

Діджитал-агентство пропонує кілька видів тарифів, що підходять під конкретний бюджет та запити. Досвідчені співробітники допоможуть обрати найбільш підходящий пакет послуг, виходячи із зазначених факторів та побажань клієнта.

 

Розрахунок вартості пошукового просування проводитися одразу на етапі обговорення співробітництва. Щоб отримати більш детальну інформацію про ціни та ціни, зв’яжіться з менеджером по телефону або залиште заявку на сайті.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Сподіваємось, Вам сподобалось на сторінках нашого простору.

Запевняємо Вас — працювати з нами ще комфортніше ніж поглинати ламповий контент цього сайту! Якщо Ви чітко вирішили, що Вашому бізнесу необхідний потужний розвиток в соцмережах та інтернеті — Вам точно до нас. Отже, пишіть, телефонуйте, заходьте на чай!

images contact

ВАШІ КОНТАКТИ

ОБЕРІТЬ ПОСЛУГУ