smart4derma - INFOTOP

smart4derma

logo

Професійна космецевтика для косметологів та продукція для домашнього догляду. Досить молодий та амбіційний німецький бренд, що при досить помірній вартості продукції здатний конкурувати якістю із гігантами ниші. Топ напрямки продукту — це робота з проблемною шкірою, Анти-AGE терапія та пілінги. SMART4DERMA — це компанія зі своєю чітко вираженою філософією, що має на меті зробити професійне вдосконалення шкіри доступнішим.

logo
ЗАДАЧА:

Оскiльки діяльність нашого клієнту охоплює одразу два сегменти: b2b та b2c, ми одразу розподіли маркетингові цілі для професійної космецевтики, де покупцями можуть бути тільки спеціалісти та для продукції домашнього догляду — де цільовою аудиторією є взагалі всі жінки від 18 років. Отже, за b2b ціль — підвищення впізнаваності бренду серед професіоналів, за b2с — збільшення об'ємів продажу через інтернет та соціальні мережі.

СТРАТЕГІЯ ТА РЕАЛІЗАЦІЯ:

Ми створили комерцiйний сайт, який охоплює повний спектр продукції клієнта з можливістю замовлення та оплати онлайн. Разом з тим ми побудували дві воронки продаж через соціальні мережі. Перша орієнтована на професіоналів б'юті індустрії та враховує інтерес косметологів до навчання. Ми створюємо рекламу семінарів, а клієнт проводить їх, де розповідає про переваги продукції та підключає замовників до постачання. Друга воронка орієнтована на кінцевого споживача й забезпечує продаж продукції для домашнього догляду, як через трафік на сайт, так і безпосередньо з соціальних мереж.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Наскільки це ефективно

Ваші реальні перспективи:

Зріст кількості підписників
Наявність якісного контенту
Впізнаваність бренду
Зріст прибутку від вашої сфери
В наших «пакетиках» повно рекламних чар

Навіщо просувати власний бізнес

Будь-який бізнес потребує серйозних вкладень. Якщо продумати стратегічний план розвитку та інвестувати у просування — кінцевим результатом стане активний зріст продажів та повна реалізація продукту.

Скільки це займе часу

— «А ось ми вже з вами аж 8 днів, а із 3 підписників кількість до 300 не зросла!»

Потрібно усвідомити, що просування — це регулярні послідовні дії, які не мають певного терміну.

В залежності від типу продукту, це може зайняти від місяця до пів року.

Головне — це прислухатись до порад наших SMM-сенсеїв.

«Хочу якісно, багато, дешево та швидко, можна»

Можливо, десь в іншій галактиці, на планеті рекламних чудес, сторінки просувають саме так. Виконання якісної роботи вимагає певного терміну часу та ресурсів.

INFO-TOP SMM пропонує👇🏻
Якісно
Вчасно
Поступово
Результативно

Які проблеми ми вирішуємо

Коли Ви придбали лиш один «пакетик», Ви одразу звільнили купу вільного часу, адже веденням сторінки тепер займаються справжні джедаї розробки, супергерої менеджменту, феї копірайтингу та чарівники дизайну!

А ви точно не шахраї

Наша компанія існує 5 років і ми завжди раді бачити вас в офісі за адресою Нижній Вал 19/21.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Сподіваємось, Вам сподобалось на сторінках нашого простору.

Запевняємо Вас — працювати з нами ще комфортніше ніж поглинати ламповий контент цього сайту! Якщо Ви чітко вирішили, що Вашому бізнесу необхідний потужний розвиток в соцмережах та інтернеті — Вам точно до нас. Отже, пишіть, телефонуйте, заходьте на чай!

images contact

ВАШІ КОНТАКТИ

ОБЕРІТЬ ПОСЛУГУ