cyprus vidi group - INFOTOP
ГОЛОВНА КЕЙСИ

cyprus vidi group

logo

Результати за вересень у порівнянні з попереднім місяцем:
▪️головна зросла на 86,67%;

logo

SEO ОПТИМІЗАЦІЯ

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

SEO (Search Engine Optimization) — сукупність робіт з розвитку сайту спрямована на поліпшення вже існуючих позицій по цільових запитах в Google та інших пошукових системах. Від загальної кількості та популярності запитів безпосередньо залежить відвідуваність сайту, отже, його «розкрученість».

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?
  1. ПОВЕДІНКОВІ ЧИННИКИ Пошуковики навчилися правильно розуміти і правильно трактувати поведінку користувачів на сайтах. Можна назвати сучасне ранжування досить об'єктивним саме через фактори реальної поведінки аудиторії на веб ресурсах. Пошукачем проводиться всебічна, повноцінна оцінка дій користувачів як на видачу, так і безпосередньо на ресурсі. Дані беруться з лічильників, браузера і пошуку. Піднімаючи конверсію сайту, покращуючи його дизайн ми адаптуємо його для потенційних клієнтів і одночасно з цим добиваємося зростання його позицій. Комплексна робота веде до комплексних результатів.
  2. ЗОВНІШНЯ ОПТИМІЗАЦІЯ Попри об'єктивне зниження ефективності класичного довідкового просування для комерційних ключових слів, зовнішні посилання на сторінки сайту все ще грають вагому роль для розкрутки сайту в Google, а також для підняття в топ додаткових інформаційних сторінок, які, своєю чергою допоможуть виростити цільові сторінки. Чималу роль також відіграють так звані соціальні сигнали — комбінована стратегія SEO передбачає регулярну роботу з постами і посиланнями з популярних соціальних мереж, а також знаходження карток компаній в галузевих майданчиках і агрегаторів товарів і послуг.
  3. ВНУТРІШНЯ ОПТИМІЗАЦІЯ Посилився вплив структури сайту і URL адрес на кінцеве ранжування. Через це сайти з найбільш логічною структурою, зручним розташуванням меню та розділів знаходяться істотно вище в топі. Крім цього, існують певні вимоги до начинки сайту — не тільки унікальність та розмір текстів, а і їх зміст, структурування, користь для користувачів. Останніми роками значно зросла частка moblie пошуку, через що є необхідність окремої SEO оптимізації мобільного вмісту веб сайту. Є також вимоги більш стандартизовані — оптимізація коду, грамотна верстка та коректні мета теги під пошукові запити для кожної з релевантних сторінок.
  4. КОМЕРЦІЙНІ ЧИННИКИ Через те, що збільшилася частка сайтів в топ 10 пошуку з широким асортиментом, більш правильним і грамотним клієнтським сервісом, доставкою, сучасними сервісами та задоволенням більшості потреб клієнтів — саме це і вважається комерційними факторами пошуку. Уміння зрозуміти потреби потенційних споживачів і задовольнити їх більшою мірою, щоб отримати позитивний зворотний зв'язок дано далеко не всім компаніям, тому наявність ефективного бізнесу через сайт без урахування даної специфіки практично неможливо.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Наскільки це ефективно

Ваші реальні перспективи:

Зріст кількості підписників
Наявність якісного контенту
Впізнаваність бренду
Зріст прибутку від вашої сфери
В наших «пакетиках» повно рекламних чар

Навіщо просувати власний бізнес

Будь-який бізнес потребує серйозних вкладень. Якщо продумати стратегічний план розвитку та інвестувати у просування — кінцевим результатом стане активний зріст продажів та повна реалізація продукту.

Скільки це займе часу

— «А ось ми вже з вами аж 8 днів, а із 3 підписників кількість до 300 не зросла!»

Потрібно усвідомити, що просування — це регулярні послідовні дії, які не мають певного терміну.

В залежності від типу продукту, це може зайняти від місяця до пів року.

Головне — це прислухатись до порад наших SMM-сенсеїв.

«Хочу якісно, багато, дешево та швидко, можна»

Можливо, десь в іншій галактиці, на планеті рекламних чудес, сторінки просувають саме так. Виконання якісної роботи вимагає певного терміну часу та ресурсів.

INFO-TOP SMM пропонує👇🏻
Якісно
Вчасно
Поступово
Результативно

Які проблеми ми вирішуємо

Коли Ви придбали лиш один «пакетик», Ви одразу звільнили купу вільного часу, адже веденням сторінки тепер займаються справжні джедаї розробки, супергерої менеджменту, феї копірайтингу та чарівники дизайну!

А ви точно не шахраї

Наша компанія існує 5 років і ми завжди раді бачити вас в офісі за адресою Нижній Вал 19/21.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Сподіваємось, Вам сподобалось на сторінках нашого простору.

Запевняємо Вас — працювати з нами ще комфортніше ніж поглинати ламповий контент цього сайту! Якщо Ви чітко вирішили, що Вашому бізнесу необхідний потужний розвиток в соцмережах та інтернеті — Вам точно до нас. Отже, пишіть, телефонуйте, заходьте на чай!

images contact

ВАШІ КОНТАКТИ

ОБЕРІТЬ ПОСЛУГУ